• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2020

NİSAN 2020


NİSAN 2020

9 Nisan 2020 Perşembe Gökyüzünden Mesajınız Var

Günaydınlar, Ay Akrep burcunda seyrine devam ediyor duygular derin ve yıpratıcı olabilir , sezgiler yüksektir başkalarının ne hissettiğini kolayca anlayabilirsiniz. İstekleriniz yerine gelsin diye  baskıcı bir tutumla davranabilirsiniz. Bu günlerde kimseye güvenemeyebilir, kuruntulu ve kuşkulu davranabilirsiniz.  Eğer araştırma yapmanız gereken bir konu veya proje varsa bu günler idealdir. Bugünlerde jinekolik  problemleriniz olabilir. Kabızlık, gaz sıkışması , bağırsaklarda problem , üreme organlarında ,idrar yollarında  sorun, hemoroit problemleri  de olabilir. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
06:33-09:44 Ay ve Uranüs arasındaki karşıtlık duygusal olarak farlı davranışlar içinde olabileceğimizi anlatıyor ,duygular çok hassas, beklenmedik şekilde değişiveren, akıl duygu çekişmesi söz konusu olabilir ve nasıl davranacağınızı bilemeyebilirsiniz. Birden bire sizi üzecek bir haber veya tam tersine sizi havalara uçuracak bir haberle karşılaşabilirsiniz.
08:00-11:20 Ay Ve Mars arasındaki gergin açı ile duygularımızda ani tepkiler söz konusu olabilir, düşünmeden hareket edebiliriz, gerginlik ve kızgınlık içeren durumlar söz konusu olabilir, sakarlıklara ve kazalara dikkat edilmelidir.
21:18 Venüs ve Kiron uyumlu enerjileri her türlü ilişkilerde  yaraları onarıcı ,şifa verici bir etki söz konusu olabilir. Sevgiye kendimizi adadığımız bir süreç olabilir, sevdiklerinize, sevdiğinizi söyleme zamanları ,sevgiler.