• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2020

NİSAN 2020


NİSAN 2020

12 NİSAN 2020 Pazar Gökyüzünden Mesajınız Var
İyi Pazarlar, günaydınlar , ne güzel bir sabah artık bahar geldi kuş sesleri  daha cıvıl cıvıl ve Güneş daha parlak evet bu cümleleri Ay Yay enerjisi ile kuruyoruz arkadaşlar, iyimseriz , umutluyuz  bir de evde kalmayı başarabilirsek daha kısa zamanda bu izole yaşamdan kurtulabileceğiz. Ay Yay zamanları daha iyimser oluruz , daha maceracı, gezenti bir ruhumuz olur ama gezemiyoruz o zaman sanal ortamlarda gezintiye çıkabilirsiniz. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak canlar;
02:57 de Koç burcundaki Merkür Oğlak burcundaki Satürn ile birkaç günlüğüne iyi geçinecek aralarında uyumlu bir enerji var ; hayatınızdaki deneyimli kişilerden yardım almak ,aklınızda olanları ortaya çıkarmak somutlaştırmak için harika birkaç gün; işinizle ilgili veya yapmayı düşündüğünüz şeyleri, aldığınız kararları gerçekleştirmek için  de ideal günler olabilir.
07:08- 10:37 Ay ve Neptün hiç iç açıcı bir enerjide değiller canlar, kafanız karışık olabilir, bir dalgınlık hali, belki de çoğunuz bu saatlerde uyuyor olacağınız için muhtemelen bu enerjiden haberiniz olmayacak.
12:52-16:39 Ay ve Güneş arasında çok güzel bir enerji olacak arkadaşlar, birbirimizle ilişkilerimiz daha iyi duygu ve ruh durumumuzda iyi olacağı için bu ilişkilerimize yansıyabilir. Kendimizi daha iyi hissedebiliriz bu enerji ile güzel şeyler yapabiliriz.
14:45 ‘te Ay boşluğa giriyor arkadaşlar Pazartesi gününe kadar da boşlukta olacak , bu boşluk olayını seviyorum bitiremediğim bir kitabı daha rahat okuyorum, evde yapılması gereken ama bir türlü yapmadığım şeyleri daha rahat yapabiliyorum bence deneyin canlar, hatta neler olduğunu bizimle paylaşırsanız seviniriz, sevgiler.