• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2020

NİSAN 2020


NİSAN 2020

13 Nisan 2020 Gökyüzünden Mesajınız Var,
Günaydınlar hafta başına Ay Oğlak enerjileri ile başlıyoruz, bu arada çalışan okuyucularımıza kolaylıklar diliyoruz. Oğlak burcundaki Ay ciddi çalışmayı ve sorumluluklarımızın önemini vurgulayacak 2,5 gün boyunca ve depresif duygular içinde olacağımızı hatırlatıyor. Toprak işleri ile meşgul olmağa, ev, dükkan gibi gayrimenkuller satın almağa müsait zamandır. Çocukların eğitimi ile ilgilenmek için de çok uygundur. Günün diğer mesajlarına  bakacak olursak;
06:56-11:02 arasında Ay ve Merkür gergin enerjisi ile düşünmeden yaptığımız konuşmalar ve aldığımız kararlar  ilişkilerde kritik saatlere işaret edebilir. Hisler ve duygular mantığın esiri olacağından konuşmalar sert olur. Probleminiz olan kişiyle bu saatler arasında konuşursanız işler daha da ters gidebilir. Aynı şekilde sizinle sorunu olan kişiler de kırıcı bir dille karşınıza çıkabilirler. Bu saatler arasında  duygusal ve fiziksel olarak rahatlamak için , söz ve davranışların üzerinde fazla durmamağa çalışmak en iyisidir.
11:47-15:25 arasında Ay ve Uranüs arasındaki uyumlu enerjisi sıra dışı beklenmeden alınmış kararları anlatabilir  bu düşünülmeden alınmış kararlar bize sürpriz olabilir.
12:53-16:31 arasında Ay ve sevgili yaralı şifacımız Kiron arasındaki gergin enerjiler duygusal olarak yaralanmalara açık olacağımızı anlatıyor kendimizi iyi hissetmeye ceğimiz bir süreç olabilir isteksizlik söz konusu olabilir sanki elimiz kolumuz kalkmıyormuş bir şey yapmak istemeyebiliriz.
13:27 Güneş Plüton kare açısı etkisini göstermeye başlıyor bu etki bu hafta boyunca devam edecek. Güneş önemli, ünlü ve çok güçlü kişileri ve en önemlisi yaşamı Plüton ise mafya, yer altına hakim olanları , gücü ,dönüşümü , değişimi ve ölümü anlatır bu iki gezegen arasındaki gergin enerji bize bu hafta boyunca özellikle de Salı veya Çarşamba günü daha yoğun yaşayacağımızı , ölümlerde artış olabileceğini çünkü Jüpiter de Plüton ile tam kavuşuma gidiyor , önemli veya ünlü kişilerin ölümlerinin olabileceğini ve yasağın devam edebileceğini anlatıyor,umarız böyle bir şey olmaz,sevgiler.