• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2020

NİSAN 2020


NİSAN 2020

17 NİSAN 2020 CUMA GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar Cuma gününe geçişte Ay Kova enerjileri hakimiyetini sürdürüyor, günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
15:23-17:34 Ay ve Güneş arasındaki uyumlu açı ile karşı cinsle olan ilişkilerde uyum vardır eğer eşinizle küs iseniz bugün gönlünü alabilirsiniz. Ayrıca Güneş otoriteyi de temsil ettiği için çalışanların da  yöneticileriyle olan ilişkilerinde uyum söz konusu olabilir. Duygu ve düşüncelerimiz arasında uyum olduğu için kendimizi daha rahat ifade edebiliriz.
17:34 Ay boşluğa giriyor yaklaşık 4 saat boşlukta kalacak, bu süreçte eksik işlerinizi, yarım kalmış her şeyi tamamlayabilirsiniz.
21:29 Ay Balık burcuna geçiyor ve 2,5 gün bu enerjiyi deneyimleyeceğiz. Ay Balık burcundayken hassas  oluruz ve duygudaşlığımız artar. Sezgiler artar, maneviyat artar  bu süreçte küs olduklarımızla barışabiliriz, geçmişteki aşkları, hatıraları anımsarsınız. Hayal gücümüzün de etkin olacağı zamanlar olacağı için  resim, müzik, film, tiyatro gibi sanatla ilgili temalardan beslenmek isteyebilir, bu konularla uğraşanlar için gayet üretken bir süreç de olabilir.  
Ay Balık etkisi ile ;romantik bir film izleyebilir, şiir yazabilir, yaratıcılık gerektiren herhangi bir alanda yapacağınız çalışmalardan  istediğiniz verimi alabilirsiniz. Bugünlerde alkol alma isteğiniz artabilir. Uyuduğunuzda alışılmadık rüyalar görebilir, etkisinde kalabilirsiniz, bugünlerde gördüğünüz rüyaları yazın bizimle de paylaşın bakalım neler çıkacak.Sevgiler.