• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2020

NİSAN 2020


NİSAN 2020

19 NİSAN 2020 PAZAR GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, herkese iyi Pazarlar Ay Balık burcunda ilerlemeye devam ediyor şartların değişebileceği bir gündeyiz, başkalarının etkisinde kalabileceğimiz duygusal bir gündeyiz. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
06:55 etkisi birkaç gün sürecek Kova burcundaki Mars ile İkizler burcundaki Merkür arasında uyumlu bir enerji var. Zihnimiz ve reflekslerimiz hızlanabilir, güçlü amaç ve inisiyatifimizle uğraştığımız konularda  başarılı olmak isteyebiliriz. Hemen hemen her şeyi üstlenecek cesaret ruhuyla kısa sürede çok sayıda iş gerçekleştirebilirsiniz. El emeği gerektiren işler, işle ilgili konularda, fazla çaba gerektiren herhangi bir konuda başarılı olabiliriz. Bu süreçte  daha önce yaparım deyip bir kenara bıraktığınız herhangi bir işi  yapmak için ideal bir zamandır. 
11:30- 15:33 saatlerinde Ay ve Neptün kavuşumu var hayal gücü ve yaratıcılığınızı kullanarak iş yapıyorsanız çok güzel şeyler ortaya çıkarabilirsiniz, ilham perileri sizinle olacak, resim yapabilir, şiir yazabilir, romantik bir film izleyebilirsiniz. Önsezilerinizin de  de artacağı bir süreç olabilir, merhametli olmak, vicdanlı olmak temaları da bu enerji ile ortaya çıkacağı için etrafınızda yardıma muhtaç kişilere de yardım ellerinizi uzatabilirsiniz.
17:45 Güneş Boğa burcuna giriyor sevgili Boğalar doğum gününüz kutlu olsun her şey gönlünüzce olsun her zaman sevdikleriniz yanınızda olsun. Boğa burcuna Güneş’in geçmesi ile birlikte hayatımızdaki her şeyin sağlam, kalıcı olmasını arzu etmeye başlarız , ayağımızı yere sağlam basmak isteriz.
21:29 Ay ve Plüton kavuşumu duygular derin ve tutkulu olabilir, yakınlık kurma ihtiyacı söz konusu olabilir ,kıskançlık , takıntılı duygular ve kontrolü elde tutma gereksiniminde olabiliriz. Ruhsal anlamda derinleşme çalışmaları da  yapabilirsiniz.
23:50 Güneş Kuzey Ay Düğümü ile uyumlu bir açı içinde olacak, ruhsal ihtiyacınıza hizmet eden fırsatlar olabilir, bu transit ile fiziksel ve ruhsal sağlığınızın dayanıklılığı yüksek olabilir. Hepimize evimizde ailemizle birlikte geçirebileceğiniz iyi bir gün olsun ,sevgiler.