• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2020

NİSAN 2020


NİSAN 2020

GÜNEŞ BOĞA BURCUNDA 19 NİSAN- 21 MAYIS
Sevgili Boğa’lar doğum gününüz kutlu olsun.  Boğa zamanı  başaklar olgunlaşmaya , doğa ise sakinliğe  kavuşur ve yeryüzü  de içinde rengarenk bitki örtüsü ile dingin bir huzura kavuşur.  İşte doğadaki bu denge Güneş Boğa burcuna geçtiğinde yaşamlarımızda da bir denge oluşsun sakin ve dinginlik olsun ister, huzur içinde doğanın sunduğu zenginliklerin tadını çıkarmak isteriz.
Boğa burcundaki Güneş sizi neyin motive edeceğini ve nedenini açıklar. Güneş Boğa'da iken, bir güvenlik duygusu oluşturma ve sürdürme dürtüsü önem kazanır. Boğa burcundaki Güneş ile bu, iyi temele oturmanın ne anlama geldiğinin merkezine bir yolculuktur.
Boğa, fiziksel, şehvetli ve gerçek olan her şeyle ilgilidir. Bu yüzden Güneş  Boğa’da iken görebileceğimiz, duyabileceğimiz, koklayabileceğimiz, tadabileceğimizi ve dokunabileceğimiz şeylere en duyarlı zamanlar olacaktır.  Para ve mal biriktirmek için derin bir ihtiyaç olabilir, sabit vadeli hesaplar, ev mevduatları ve eldeki nakit ile ilgili kendimizi güvende hissetmek isteyeceğimiz bir aylık süreçte olabiliriz. Bizim için güvenlik  para ve mülkiyet, mülklerin getirebileceği  prestijden ziyade temel motivasyon faktörleri olabilir ,maddi ve manevi açıdan güvende olmak isteriz, güvenimizi yitirdiğimiz durumlar olursa da dengemiz çabuk bozulabilir bu yüzden bu süreçte daha istikrarlı olmak, risk oluşturacak şeylere atılmak istemeyiz.
Güneş’in Boğa’da olması ile dostluklarda  zarafet ve kibar davranışlar daha fazla göze çarpar Venüs Boğa burcunun gezegeni ve ilişkileri, aşkı ve  finansı anlatıyor . Bu dönemde oluşan aşklar , güvenilir ve  kalıcı olur.. Ayrıca bu süreçte değişikliklerden hoşlanmayabiliriz, tembel ve keyfe düşkünlük gösterebiliriz, boğazımıza çok düşkün olabilir, yemekten keyif alırız dikkat edelim canlar  fazla kilo almayalım.
BOĞA  GÜNEŞ'İNİ  EN İYİSİ NASIL KULLANABİLİRİZ?
Zaman zaman, sizi mutlu eden şeylere bakın ve  gerçekten mutlu edip etmediğini görmek için hayatınızı yeniden değerlendirin.
Her zaman doğru olarak düşündüğünüz şeyleri ortaya koymadan önce , başkalarının görüşlerini de alın .
Düzenli egzersiz. Sadece fit bir vücut  ve sağlığınızı  korumak için değil, aynı zamanda enerji akışını sağlamak için de gereklidir açık havada ise, doğaya yakınsa, daha da iyi ama şimdilik egzersizlerimizi evimizde yapmak gerekiyor, evde kalalım ve egzersizlerimizi evde yapalım.
Bir de sevgili hocam Öner Döşer’ in “Burçlar hakkında her şey” adlı  kitabını okurken aklımda kalan Boğa burcu ve olumlamalarını da paylaşmak istiyorum, Güneş Boğa burcunda iken her gün sizler de bu olumlamaları yapabilirsiniz.
*Huzuru ve sevgiyi kabul ediyorum
*İnadı bırakıyorum, dinliyorum.
*Yeteri kadar maddi ve manevi kaynağa sahibim.
*Değişim enerjisi hayatıma sağlık, huzur ve güven getiriyor. Sevgiler.
Güneşin Boğa burcu seyahati sırasında burçlar üzerindeki etkisini  www.astrodanismanlıik.com’dan aylık burç yorumlarından okuyabilirsiniz.