• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2020

NİSAN 2020


NİSAN 2020

22 NİSAN 2020 ÇARŞAMBA GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay Koç burcundaki seyahatine devam ediyor günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
12:31 Ay ve Plüton arasında gergin bir enerji olacak böylesine yoğun duyguları veya tepkileri kontrol etmek zordur dikkatli olun canlar.. Aile veya ortaklarla duygusal güç mücadeleleri mümkündür ve  kıskançlık ve  manipülasyon dahil olabilir.
15:31 Ay ve Jüpiter arasında da gergin bir açı var arkadaşlar Ay bugün tersinden doğmuş anlaşılan. Hemen hemen her konuda aşırıya kaçabiliriz ,yarın başlayan evden çıkma yasağı var diye bugün yapacağınız alışveriş te  aşırıya kaçma eğiliminde olabilirsiniz. Duygusal anlamda da abartılar söz konusu olabilir.
 15:31 Ay Jüpiter ile açısını bitirerek  boşluğa girecek ve  saat 22:35’e kadar boşlukta olacak demek ki bu süreçte yeni başlangıçlar yapmıyoruz, herhangi  bir konu ile ilgili girişimlerimiz olmuyor unutmayalım.
22:35 Ay Boğa burcunda seyahatine başlayacak ve yarınki Yeniay’a hazırlanmak için Boğa burcundaki yerini alacak. Ay Boğa burcundayken maddi ve manevi güvence isteriz. Bağlılık ilişkilerine sıcak bakar, kendimizin olduğu kadar sevdiklerimizin de rahatı ve huzuru için çabalarız.  Aynı zamanda damak tadıyla ilgili olan bu konum bugünlerde iştahımızın açık olacağını  özellikle de tatlılara düşkün olacağımızı anlatıyor. Bu süreçte  estetik, kozmetik, tasarım ile ilgili işler yapanlar ve sanatsal faaliyetlerle uğraşanlar Boğa’nın yöneticisi Venüs ‘ün nimetlerinden yararlanıp  transit süresince maddi beklentilerine olumlu yanıtlar alabilirler.Sevgiler.