• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2020

NİSAN 2020


NİSAN 2020

BOĞA YENİ AYI
Türkiye Büyük Millet Meclisinin  kuruluşunun 100.yılında 23 Nisan 05:25 ‘te Boğa burcunda  Uranüs’ yen bir Yeniay yaşayacağız. Bu arada hepimizin 23 Nisan  ulusal egemenlik ve çocuk bayramı kutlu olsun sevgili arkadaşlar.
Boğa  Yeniay ‘ında ana  temalarımız  genel olarak maddi , manevi güvende hissedeceğimiz koşullar, kazançlarımız, mal varlıklarımız, öz değerlerimiz, beslenme ve  güven konuları olacak.  Yeniay’a eşlik eden Uranüs yenilikler, değişimler, değişen koşulları  ve sürprizleri anlatıyor özellikle   maddesel dünyada güvene ve sahip olmaya , ekonomide para kazanmaya yönelik geleneksel sistemlerin değişimlerini maddi açıdan ani gelişmeleri anlatıyor .
Bu yeniaya Uranüs’e yaptığı kare açıyla Satürn de katılacak ve bu yüzden de kolay bir Yeniay olmayacak sevgili arkadaşlar. Çünkü  Satürn   kısıtlamalar, engellemeler , sorumluluklar ve  gecikmeleri anlatıyor. Genel olarak  maddi koşullarda değişkenlik, kısıtlamalar, değişimler yaşanabileceğini anlatıyor. Kişisel haritalarınızda Boğa hangi alanınızda ise bu alanda Uranüs sizi değişimlere zorlayacak fakat Uranüs’e  kare açı yapan Satürn bu yenileşme sürecinizi erteleyerek size kısıtlamalar getirecek ve huzursuzluklar yaratacak. Ayrıca bu süreçte Boğa tarım konularını da anlattığı için ve Uranüs de Boğa’da olduğu ve Satürn’den  kare açı aldığı  için tüm engeller koymasına rağmen tarımda değişen koşullar, yenilenmeler bekleyebiliriz. Ayrıca bu yerleşim bize toprak ile ilgili sarsıcı gelişmelerin gündeme geleceğinin habercisi olabilir.
An haritasında Koç burcu yükselmekte hayatta kalmak için  tek başına hareket etme, mücadele etme , hızlı kararlar vermek söz konusu olabilir.  Yöneticisi Mars ise Kova burcunda ve bizim gelecek konuları hakkındaki  umutlarımızı , sosyal konuları ve tüm bunlarla ilgili hızlı gelişmeleri anlatıyor olacak.

YENİAY’IN BURÇLARA ETKİSİ

KOÇ
Yeniay  2.evinizde  parasal  konularda  daha istikrarlı davranmanız gerekebilir, maddi konulara dikkat etmek  zorunda kalabilirsiniz. Sosyal ve kişisel alanda internet ve sosyal medya konularında  yeni adımlar, başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz ama  riskli adımlar atmamakta fayda vardır. 
BOĞA
Yeniay sizlerin yükseleninizde olacak , yeni kararlarınız ve planlarınız olabilir ama riskleri göz ardı etmemelisiniz elde olmayan kontrol dışı durumlar nedeni ile sosyal alandaki ilişkilerinizde  çok dikkatli olmalısınız. Bu dönemde bazılarınız ruhsal çalışmalar, kişisel gelişim   konularında harekete geçebilir.
İKİZLER
 Yeniay’ı 12. evinizde yaşayacaksınız iç dünyanıza dönme inzivaya çekilme, ruhsal çalışmalar , kişisel eğitim alma durumları  söz konusu olabilir. Ayrıca beklenmeyen ve hesapta olmayan durumlar hayatınızda  huzursuzluk ve ani gelişmelere sebep olabilir. Yine de ümitleriniz ve olumlu beklentileriniz sosyal gruplar, arkadaşlıklar , medya konularında  sizi harekete geçirebilir .
 YENGEÇ
Yeniay’ı 11. evinizde  yaşayacaksınız, sosyal ortamlar , gruplar, arkadaşlıklar , kariyerinizden elde ettiğiniz gelirlerle ilgili konularda yenilikler beklenmedik elde olmayan nedenlerden dolayı ani değişiklikler yaşayabilirsiniz .Bu  dönemde parasal beklentileriniz ve gelecekle ilgili planlarınızda değişiklikler yapabilirsiniz. Sınırlamalar olduğu için risk almamaya dikkat etmelisiniz, ortaklığınız varsa bu konularda size krizler yaşatabilir.
ASLAN
Sizler Yeniay’ı kariyer konularında ve iş hayatınızda yaşayacaksınız ve bu konularla ilgili  sorumluluklar alanında değişen koşullar olabilir , bu koşullar sizi zorlayabilir , aile büyükleri ile ilgili beklenmedik durumlar yaşanabilir, statünüzde değişiklikler olabilir belki bu dönemde iş değişikliği gündeme gelebilir. Sosyal hayatınızda daha sakin ve dengeli olmakta fayda vardır.
BAŞAK
Yeniay’ı 9.ev konularında yaşayacaksınız , hayata bakış açınızda yeni  bir duruşunuz olabilir, değişik bir çerçeveden bakabilirsiniz. Bazılarınız akademik konularda , yabancılarla ilgili , yurtdışı konuları ile ilgili farklı şeyler yapmak isteyebilirsiniz, beklenmedik olaylar da hayata bakışınızı değiştirebilir bu yüzden akışta olmak , esnek olmak gerekebilir.  Bu dönemde sosyal medya konularında cesur adımlar atmayı gerektiren koşullar söz konusu olabilir. Ayrıca  endişeleriniz  dikkat çekmekte, esnek olmaya ve olayları akışa bırakmakta fayda vardır.
TERAZİ
Yeniay’ı 8.ev konularında  ortak kazanımlar, eşten gelen kaynaklar konularında değişiklikler, elde olmayan ani durumlar söz konusu olabilir.  Başkalarından gelen   maddi koşullar üzerinde daha fazla durabilirsiniz. Mali bütçenizde beklenmedik gelişmeler olabilir, esnek olmaya ve akışta kalmaya özen göstermelisiniz. Yaratıcılığınızı ifade edebileceğiniz konularda daha istekli olabilirsiniz, çocukları ilgilendiren ve yaratıcı çalışmalar içinde olacağınız bir süreç olabilir.
AKREP
 Yeniay’ı 7. Ev konularında yaşayacaksınız her türlü ilişkilerinizde ve evlilikte, ortaklı konularda ani durumlar,  değişiklikler söz konusu olabilir. Ailevi konularda sorumluluklarınız daha fazla olabilir, yakın çevreniz, akrabalar, kardeşlerle ilgili konularda beklenmedik gelişmeler olabilir.
YAY
 Yeniay’ı 6. Evinizde karşılayacaksınız iş ve çalışma koşullarınızla ilgili yeni beklenmedik durumlar, krizler olabilir işler istediğiniz akışta gitmeyebilir, engellerle karşılaşabilirsiniz. Bazılarınız çalışma hayatında bazı düzenlemelere gidebilir, altınızda çalışan kişilerle ilgili beklenmedik durumlar söz konusu olabilir.  Bu dönemde sağlık  konularına da özen göstermelisiniz.
OĞLAK
Yeniay’ı 5.evinizde karşılayacaksınız çocuklar, sevdikleriniz , hobileriniz, spor faaliyetleri sizi daha çok ilgilendirebilir. Bu konularla ilgili beklenmedik durumlar yaşayabilirsiniz .Parasal konularda risk almamak gerekebilir. Evle, yerleşimle, ailenizle ilgili konular da gündeme gelebilir eforunuz ve mücadeleniz bu konularla da ilgili olabilir.
KOVA
 Yeniay’ı  4.evinizde karşılayacaksınız ailevi konularda ani beklenmedik değişiklikler olabilir bazılarınız işinizle ilgili beklenmedik değişiklikler yaşayabilirsiniz. Yer değişikliği söz konusu olabilir, kendinizle ilgili  yeni kararlarınız olabilir ayrıca içsel olarak sıkıntılı olacağınız bir süreç olabilir olayları akışa bırakmakta ve esnek olmakta fayda vardır.
BALIK
Yeniay’ı   3.evinizde yaşayacaksınız bu dönemde yakın çevreniz, kardeşler, akrabalarla ilgili beklenmedik sürpriz gelişmeler olabilir ,düşünceleriniz  değişikliklere , yeni fikirlere açık ama bu dönemde düşündüğünüz şeyleri gerçekleştirmekte engeller ve kısıtlamalarla karşılaşabilirsiniz.  .