• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2020

NİSAN 2020


NİSAN 2020

26 NİSAN 2020 PAZAR GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar , güne Ay İkizler enerjisi ile başlıyoruz ,Ay  hava elementi olan İkizler burcunda olduğu için hava elementi özelliklerini taşıyor bize yani sıcakkanlı, hayat dolu, algı açıklığı, kolay heyecanlanan ,çabuk sinirlenen enerjilerin hakimiyetinde olacağız. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
07:31 Merkür ve Jüpiter gergin enerjileri birkaç gün bizi etkileyecek. Gelecek için yüksek umutlar veriyor  ve  plan yapmak için iyi bir zaman. Ancak, geniş kapsamlı bir görüşünüz  olsa da , daha küçük ayrıntılara odaklanmak önemlidir. Konsantrasyon eksikliği veya odaklanamama, bazı yargılama hatalarına yol açabilir. Bu transitte kendinizi nasıl ifade ettiğinize daha fazla dikkat etmeniz gerekecek. Biraz fazla kendini beğenmiş olabilirsiniz ve  konuşmalarınızda  kibir ve abartılar olabilir. Jüpiter iyimserliği biraz kontrolden çıkarabilir, bu yüzden gelecek için plan yaparken çok fazla söz vermeyin veya yeteneklerinizi abartmayın.
12:00 Güneş ve Uranüs kavuşumu gerçekleşecek bu enerji de birkaç gün bizi etkileyecek, bir heyecan, beklenmedik değişimler, özgürlük ve isyan zamanına işaret eder. Tamamen farklı bir şey yaparak, rutinden kurtulmak için güçlü bir dürtü hissedebilirsiniz. Huzursuzluktan ve sinir gerginliğinden kaçınmak için, aktif olmak ve sıra dışı bir şey yapmak söz konusu olabilir. Bazen Güneş ve  Uranüs kavuşumu, hayatınızda rahatsızlıklara neden olan beklenmedik ve hoş olmayan değişiklikler olarak ortaya çıkabilir. Bu geçiş, bilincinizi daha yüksek titreşimlere açabilir, belki de daha fazla öz farkındalık  hatta psişik algınızı artırıcı bir etki verebilir. Yeni ve sıra dışı insanlarla veya kendinizden çok farklı kültürel veya sosyal geçmişe sahip insanlarla sosyal medya ortamında tanışabilirsiniz. Bu elektriksel ve dürtüsel enerjinin daha olumsuz bir ifadesi, gereksiz riskler almak veya onun adına otoriteye karşı isyan etmek olacaktır. Bu sadece Uranüs'ün kazayı yönetmesi gibi tehlikeli olmakla kalmaz, aynı zamanda işyerindeki pozisyonunuza da zarar verir ve üstlerden çatışma veya agresif reaksiyona neden olur. Önemli kişiler ile ilgili beklenmedik haberler  de duyabiliriz.
17:37- 21:39 saatleri arasında  Ay ve Venüs kavuşumu ile  barış ve uyum söz konusu ,duygusal, şefkatli ve sevgi dolu hissedebiliriz. Bu, sevdiklerinizle rahatlamak veya arkadaşlarınızla telefon sohbetleri için  harika bir zamandır. Eğlenmek, yemek pişirmek ve ailenizle birlikte olmaktan keyif alırsınız. Bu, evinizi dekore etmek veya  bahçenize çiçek dikmek gibi yaşadığınız alanı güzelleştirmek ve boş zaman etkinlikleri için iyi bir zamandır. Bununla birlikte, aşırı yiyecek  veya içecek  eğiliminden kaçınmalıyız.
20:51-22:54 Ay  ve Mars arasında uyumlu enerji ile ilk hamleyi yapmak ve öncülük etmek için cesaret ve inisiyatif verir. Özellikle ilişkilerde, ne istediğinizi ve nasıl elde edeceğinizi sezgisel olarak bilebilirsiniz. İyi liderlik nitelikleri ve olumlu tutum, başkalarının desteğini almayı kolaylaştıracaktır. Heyecanınız bulaşıcı olacaktır, bu yüzden grup projelerine başlamak için iyi bir zamandır. Sevgiler.