• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2020

NİSAN 2020


NİSAN 2020

27 NİSAN 2020 GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR

Günaydınlar haftanın ilk gününe Ay İkizler teması ile başlıyoruz. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
13:46  Merkür Kuzey Ay Düğümü ile uyumlu bir açıda ,başkalarıyla iletişim kurma  dürtüsü. Benzer fikirlerin ve çıkarların paylaşımı. Başkalarıyla birlikte  hareket etmek söz konusu olabilir.

17:43 – 19:59 Ay ve Merkür arasında güzel uyumlu bir açı var düşüncelerimiz ve duygularımız arasında uyum söz konusu olacağı için kendimizi daha rahat ifade edebileceğimiz bir süreç söz konusu. Eğer ikna etmeniz gereken bir kişi varsa ya da yazı yazmanız gerekiyorsa bu süreci değerlendirebilirsiniz.

19:59 Ay Merkür ile açısını bitirdikten sonra boşluğa giriyor , dinlenme ,mola verme zamanı keyfinize bakın canlar.

20:27 Ay Yengeç burcundaki seyahatine başlıyor  2,5 gün Yengeç enerjisi ile birlikteyiz hem kendimiz hem de sevdiklerimiz için duygusal güvence istediğimiz bir süreç olacak. Etrafımızdaki kişilerin duygu durumuna göre hareket edebilir, onlar mutsuz ise biz de mutsuz , onlar mutlu ise biz de mutlu oluruz. Bu süreçte evinizle daha fazla ilgilenmek isteyebilirsiniz, evinizi güzelleştirmek isteyebilirsiniz. Yine bugünlerde hatıralar sizin için önem taşıyabilir eskiyi yad edebilirsiniz.

20:54-22:48 Ay ve Kuzey Ay Düğümü ile kavuşumda olacak  duygusal anlamda akışta kalmak ailece  işbirliği yaptığımız kişilerle duygusal bağımızı  kuvvetlendirmek  isteyeceğimiz , kadersel  gelişmelere açık zamanlar.
 
22:52 Merkür Boğa burcuna geçiyor mükemmel konsantrasyon yeteneği kazanacağımız zamanlar. Dikkatli konuşacağımız , yavaş ama kalıcı öğreneceğimiz bir süreç başlıyor fakat  birkaç gün Satürn ile gergin açıda olacak ve iletişimde, ticaret ve eğitim ile ilgili konularda  engeller, gecikmeler yaşayabiliriz.  Sevgiler.