• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2020

NİSAN 2020


NİSAN 2020

MERKÜR BOĞA BURCUNDA  27 NİSAN- 12 MAYIS 2020

Bu gece saat 22:52’de  Merkür Boğa burcuna geçiyor bu konum  fikirlerde sabitlik, kararlılık ve güçlü konsantrasyon zamanlarına işaret eder. Finansal ve ticari konularda el becerisi isteyen konularda  avantajlı olacağımız anlamına gelir.. Bu süreçte alınan kararlar  uzun vadeli ve kalıcıdır fakat doğru karar vermemiz uzun sürebilir çünkü Merkür Boğa ağır çalışan bir zihni anlatır,  yavaş ama her şeyi düşünen bir zihin bir de üstüne Boğa’nın ağır kanlı, acele etmeyen ve  ayrıntılı düşünen özelliğini koyarsanız neden zor karar verdiğini daha iyi anlarsınız. Ayrıca bu  birleşim ile fikirlerinizi  gerçeğe dönüştürme yeteneğine sahip olabileceğimiz bir süreçte olacağız.

Boğa’daki Merkür Sizin İçin Ne Anlama Geliyor?

Bu transit bize daha enine boyuna  düşünerek bir karara varma gücü sağlıyor, bu yüzden  fikirleri gerçeğe dönüştürmek için harika bir zaman. Ne kadar hevesli olursak olalım, artık olaylarda hızlı hareket etmek yok. Merkür Boğa burcuna girdiğinde, gerçek ve elle tutulur olana odaklanma zamanı gelmiş demektir. Bu yüzden de daha sakin , daha  yavaş ve  bilmediğimiz şeylerin aksine bildiklerimize konsantre olmak en iyisidir. Denenmiş ve test edilmiş şeyler bu transit zamanı  en iyi yaralanacağımız şeyler, riske girmeyi istemeyeceğiz.

Daha İyi bir iletişim
Bu süre zarfında havada çok fazla diplomasi var! Daha etkin iletişim kurabileceğiz! Birisiyle belirli bir konuşma yapmaktan veya söylenecek doğru kelimeleri seçmekten yana  endişe duyarsanız, Boğa'daki Merkür size kendinizi  daha güzel , uyumlu  bir şekilde ifade etme yeteneği sağlayabilir.  Bu, özellikle romantizm açısından sevdiklerinizle iletişim kurmak için de güçlü bir zamandır. Boğa, gezegeni Venüs’ten dolayı zevkle, aşkla, güzellikle  güçlü bir şekilde bağlantısı olan bir burçtur bu yüzden duygularınızı hem sözlü hem de yazılı ifade etmek, sevdiğiniz kişiye aşkınızı ilan etmek  bu dönemde daha kolay olabilir.
Aklınızı Takip Edin
Elbette, kalbinizi motive edip sizi yönlendirmesine izin vermeye  devam edin, ancak şimdi aklınızı daha fazla güvenme zamanı. Pratik ve mantıklı düşünün. Bu transit size gelecek için tohum ekme fırsatı sunuyor. Bu dönemde daha fazla güvenilirlik yaşayabilir ve daha pratik düşünebilirsiniz. Sezginiz hem mantıksal tarafınıza hem de duygusal tarafınıza dokunabilir. Her ikisi de birlikte çalıştığında daha iyi sonuçlar alabiliriz.  
Doğaya İle Bağlantı Kurun
Boğa toprak burcudur ve fiziksel dünyanın zevklerini deneyimlediğinde çok mutlu olur Şu anda dışarı çıkamıyoruz o halde , doğayı bize  nasıl getirebileceğimizi  düşünelim Evinizi yeniden düzenlemek için  pencere kenarına , balkonunuza yeni saksılar alıp çiçekler dikerek kendinize ufak  çaplı bir doğa yaratabilirsiniz böylece iç mekandayken de doğanın tadını çıkarabilirsiniz ,sevgiler.