• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2020

NİSAN 2020


NİSAN 2020

30 NİSAN 2020 PERŞEMBE GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay Aslan enerjileri ile güne başlıyoruz, yaratıcı yeteneğimizin artacağı, yönetme becerilerimizi etkin kullanacağımız bir gündeyiz. Ben demek, başrolde olmak, her şeyin merkezinde olmak isteyebiliriz. Dışadönük, eğlenceli ve cana yakın olacağımız zamanlardır. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
05:38-09: 14 Ay ve Satürn arasındaki karşıt enerjiler ile duygusal anlamda kendimizi kısıtlanmış, engellenmiş hissedebiliriz. Aile büyüklerinin duygusal baskıları bizi kısıtlayabilir.
11:39-15:52 arasında Ay ve Merkür arasındaki dik açı ile  hisler ve duygular mantığın esiri olacağından konuşmalar sert olur. Probleminiz olan kişiyle bu saatlerde konuşursanız işler daha da ters gidebilir. Aynı şekilde sizinle sorunu olan kişilerde kırıcı bir dille karşınıza çıkabilirler. Bu dönemde duygusal ve fiziksel rahatlama yapmak ve olayları akışına bırakarak, söz ve davranışların üzerinde fazla durmamağa çalışmak en iyisidir.
14:33- 18:07 Ay ve Uranüs arasındaki dik açı ile  gereksiz ve tuhaf bir acelecilik ,sizi ilgilendiren  veya ilgilendirmeyen her durumun içine atılabilirsiniz. Bu enerji  isyancı bir kişilik yaratır, değişik şeyler yapmak, herkesten farklı olduğunuzu  göstermek isteyebilirsiniz. Bazen de, bu kısa sürede hiç beklenmedik bir duygusal üzüntü yaşanabilir veya birisi hayatınızın düzenini bozabilir.
15:32-19:06 Ay ve Kiron arasındaki uyumlu enerjiler ile kendimize ve başkalarına sözlerimizle ,yaratıcı düşünce ve fikirlerimizle yardıma gereksinimi olanları yetkin önderliğimiz ile şifalandırarak dertlerine dermen olabiliriz.
21:44-23:38 Ay ve Güneş arasındaki gergin açı ile insanlarla olan ilişkilerdeki davranışlar gerginleşir, aIınganlık her zamankinden daha fazladır. Ayrıca kişinin kendini hasta veya mutsuz hissetmesine eden olur. Bazı küçük problemler dikkat edilmezse, bu birkaç saat içinde aniden krize dönüşebilir, sevgiler.