• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2021

NİSAN 2021


NİSAN 2021

26 NİSAN 2021 PAZARTESİ GÖKYÜZÜNDEN MESAJNIZ VAR
Günaydınlar, herkese iyi haftalar, haftanın ilk gününe Ay Terazi  enerjisi ile başladık, ilişkilerin önemli olduğu bir sabahtayız. Günün enerji akışına bakarsak;
01:19 Merkür ve Venüs kavuştu ; ikili ilişkilerde tatlı dilli bir iletişim söz konusu, ayrıca sorunlu konulara da  çözüm getiren bir etkidir. Güzel söz söyleme sanatı gibi düşünün bu ikilinin kavuşumunu dolayısı ile gün boyunca anlaşmalar, sözleşmeler yaparsanız sözlerinizle çok etkili olabilirsiniz. Maddi konular, estetik ve güzellik, sanatsal konularda yeteneklerimizi gösterme konularında olumlu gelişmeler yakalayabiliriz.
14:15 Ay Plüton karesi duygusal anlamda yıpranmalar söz konusu olabilir, geçmişle ilgili konular  yeniden karşımıza çıkıp canımızı sıkabilir. Duygusal değişimler,  ruhsal zorlanmalar söz konusu olabilir bu durum da aile üzerinde baskı yaratabilir. Anne, eş veya genel olarak kadınlar ile ilgili konularda duygusal zorlanma, ev hayatıyla ilgili değişimler olabilir.
15:39 Ay Jüpiter üçgeni   yabancılarla yapılan işler, hukuksal konular, yayıncılık, medya ile ilgili konular,  yurtdışı seyahatler, uluslararası ticaret ,akademik eğitimler, yabancı dil öğrenmek vb. konularda  şans ve fırsatlar söz konusu bu fırsatları kullanarak büyüme ve gelişme sağlayabilirsiniz. Ay  bu açıdan sonra  boşluğa giriyor. 15:39-17:18 saatleri arası boşlukta olan yeni girişimler ve başlangıçlar yapmamakta fayda vardır, tamamlanmayı bekleyen işlerinize öncelik vermek daha iyi olabilir.
19:18 Ay Akrep burcu seyahati başlıyor, Ay Akrep'teyken duygularımız çok daha yoğundur. Her şeyi inanılmaz bir tutku ve derinlikte hissederiz. Bu, şevk ve cesarete ya da kara kara kara düşünmeye ve kıskançlığa yol açabilir.  Daha araştırıcı olmak  ve çok fazla araştırma yapmak gerektiren her şey için uygun günlerdir. Hepimiz özünde ne olduğuna ulaşmak için yüzeyin çok altına inmek isteyebiliriz. Takıntı, yine de dikkat edilmesi gereken bir şeydir ve anlık bir saplantıda kaybolabiliriz.
22:29 Ay Mars üçgeni  ailevi konularda harekete geçmek, inisiyatif almak için uygun zamanlardır ayrıca sportif aktiviteler içinde gayet iyi bir süreçtir. Hepimizin gününün iyi geçmesi dileği ile sevgiler.