• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2021

NİSAN 2021


NİSAN 2021

PLÜTON GERİ HAREKETİ BAŞLIYOR  27 NİSAN - 6 EKİM 2021
Her yıl Plüton'un  gerilemesi yaklaşık 230 gün sürer. İlkbaharın burçlarında başlar ve yaklaşık 90 gün sonra sonbaharın burçlarına ulaşır. Çoğu kişi geri hareketteki Plüton’un etkilerini  hissetmez. Ancak bu geriye doğru hareket, mevcut hedeflerimize ulaşmamız için bize geçmişimize ve deneyimlerimize bakma fırsatı  veriyor . Bu dönem boyunca hem olumlu hem de olumsuz etkilere maruz kalıyoruz. İçgüdünün ve gizli olanın sembolü olarak, geri hareketteki Plüton, yenilenmeye hazırlanan yıkım yaratır. Bu gezegenin gücü, kendimizi gereksiz bağlardan kurtarmamızı ve başka yollara doğru evrimleşmemizi sağlar. Bu aşamada, en derin duygularımıza bakmaya ve kendimize sorular sormaya teşvik ediliriz. Hayatımızda sevmediğimiz bir şey varsa, onunla yüzleşmeye ve kararlar almaya teşvik ediliriz. Plüton en yavaş gezegenimizdir ve bu nedenle en uzun süre hareketsiz kalandır, öncü  burçlardan herhangi birinde  (Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi) 26 ° 48 'derecede veya +5/-5 yakınlıkta  bir gezegenimiz yoksa  muhtemelen günlük yaşamımızda geriye dönük hareketi hissetmeyeceğiz.  Doğum haritanızda öncü burçlarda  (Koç, Yengeç, Terazi veya Oğlak) 24 ° 'de veya +5/-5  var ise  Plüton'un geriye dönük zamanı sizleri güçlü bir şekilde uyaracak olsa da ortaya çıkan tüm zorluklarla ustaca çalışın, böylece durumdan maksimum zenginlik ve güç elde edebilirsiniz!
Plüton güç, karizma ,manipülasyonu anlatır. Gücün iki temel çeşidi vardır: güç üzerinde güç ve paylaşılan güç . "Güç", başkalarını kendi emirlerini yerine getirmeyi  kontrol eder, yönlendirir ve zorlar. Paylaşılan güç, fırsat ve sorumluluğu daha eşit bir şekilde dağıtır ve kazan-kazan sonuçları hedefler. İyi yapıldığında, tüm tekneleri kaldıran yükselen bir dalga gibidir.
Ne tür bir güç geliştiriyorsunuz? Plüton gerilemeye başlarken hangi güç temaları üzerinde düşünmeye değer? Plüton ayrıca gizli uygulamaların,  Şamanizmin,  ve ruh derinliği dönüşümünün efendisidir . Bunlardan herhangi birini ilk kez keşfetmek mi yoksa onlarla çalışma şeklinizi değiştirmek mi istiyorsunuz? Plüton ayrıca vergileri, sigortayı ve mirası da yönetir bu temalardan herhangi biri sizin için uygun mu? Tüm bunları sorgulama zamanı.
Derinlik ve yeniden doğuş gezegeni, Plüton özellikle krizlerle bağlantılıdır. Plüton gerilediğinde, değişme yeteneği tam bir değişiklikten geçebilir ve sizi yeniden yönelim değişikliği aramaya teşvik edebilir. Geriye dönük hareket boyunca, içsel dönüşüm süreci daha yavaş olacaktır. Bu, rahatsızlığa ve endişeye yol açabilir. Yıkıcı dürtülerimizi yatıştırmak için yoga ve meditasyon gibi  rahatlama tekniklerini  deneyimlemek gerekebilir. Anahtar  kelime panik yapmamaktır, çünkü Plüton tekrar direkt hale geldiğinde , bilinçsiz unsurlar ortaya çıkacak ve bu içimizin derinliklerinden olacaktır.
Kısacası,  bilinçsiz korkularımız, sessiz arzularımız, inkarlarımız ve geçmişle bağlantılı olası tıkanmalarımız hakkında ipucu toplama  zamanı . Daha sonra onları net bir şekilde analiz etmemiz ve Plüton  doğrudan döndüğünde onları nasıl daha iyi yöneteceğimizi öğrenmemiz gerekiyor. Sonra, yaşam değişiklikleri gerçekleşecek çünkü artık olayları aynı şekilde görmeyeceğiz. Hepimiz için güzel değişimler yaşamak nasip olsun,sevgiler.