• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2021

NİSAN 2021


NİSAN 2021

30 NİSAN 2021 CUMA GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Ay Yay sabahından günaydınlar, pozitif bir enerji ile güne başlıyoruz gerçi hepimiz için kapanmanın ilk günü ama olsun sağlığımız için gereken ne ise onu yapacağız. Günün mesajlarına bakacak olursak;
05:26 Merkür Neptün uyumlu enerjisi bugün kesinleşiyor bir iki gün daha etkisini hissedebiliriz.  Bu etki rahatlama, yaratıcılık, iletişim ve ruhsal arayışlar için iyidir. Sözlerimizle karşımızdakileri  yatıştırabilir, sözlerimiz onlara şifa gibi gelebilir. Aynı zamanda sezgilerde artış olabilir, iç sesimize kulak verelim canlar. Rüyalar, meditasyon, veya tesadüfi karşılaşmalar yoluyla  manevi bilgi almamız olası olabilir .Sanatsal aktiviteler  veya yaratıcı bir şey yapmak için iyidir özellikle  aşk romanı veya fantastik roman yazmak için ideal bir enerjidir.
06:42 Ay Neptün gergin açısı ile duygularda karışıklık aldanma ve aldatılma yaşayabiliriz.
16:26 Ay ve Jüpiter uyumlu enerjisi bu saatlerde eski arkadaşlarla görüşmek ( tabi ki sosyal mecralar yoluyla) veya aileyle vakit geçirmek için harika bir zamandır.
Ay bu açısından sonra 16:26-19:16 boşlukta olacak hazır evdeyiz o zaman düzeltilmeyi bekleyen dolaplar, çekmecelerle bu süreyi değerlendirebiliriz veya eksik yarım kalmış evraklarımızı, bilgisayarda yarım kalmış işlerimizi tamamlamak süper olur!
19:16 Ay Oğlak burcuna geçiş yapıyor sorumluluklarımız ön planda olacak, daha organize çalışacağız.
22:53 Güneş ve Uranüs kavuşumu kesinleşiyor bu etki  daha fazla öz farkındalığa ve hatta psişik algıya neden olabilir. Esnek ve açık fikirli olmak  kesinlikle daha hoş sürprizler ve heyecan verici deneyimler yaşama şansını artıracaktır. İnternet ortamında yeni ve alışılmadık kişiler veya kendinizden çok farklı kültürel veya sosyal geçmişe sahip insanlarla tanışabilirsiniz. Ayrıca beklenmedik bir değişim, özgürlük ve isyan günlerine de  işaret ediyor. Normal aktivitelerimizden tamamen farklı bir şey yaparak, rutinden kurtulmak için güçlü bir dürtü hissedebiliriz. Sevgiler.