• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2021

NİSAN 2021


NİSAN 2021

1 NİSAN 2021 PERŞEMBE GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Yeni bir ay , yeni umutlar ile herkese günaydın Ay Akrep burcunda ilerlemeye devam ediyor,
00:04 Etkisi birkaç gün sürecek Güneş ve Satürn uyumlu enerjisi ile sabır, sebat ve güçlü bir çalışma modunda olabiliriz. Görev duygusu ve ciddi tavırlarımız ile hedeflerimize ulaşmak için mükemmel bir süreçtir. Bu yüzden yeni girişimler yapmak açısından değerlendirebilirsiniz canlar. Bu, ciddi veya zor görevleri tamamlamak için de iyi bir zamandır. Liderlik niteliklerinizi gösterebileceğiniz zamanlardır. Daha genç insanlar bilgeliğinizden yaralanmak isteyebilir veya bzden yaşça büyük ve deneyim sahibi kişilerden destek alabiliriz.
03:28 Ay ve Plüton uyumlu açısı ile duygularımızda ve düşüncelerimizde derinlik , yoğun duygular, kafamıza takılan şeyler olabilir, bu açısından sonra  Ay boşluğa giriyor.
08:58 Ay Yay burcunda seyahatine başlıyor,2,5 gün boyunca iyimser ve neşeli olacağımız , hayata olumlu gözlerle bakacağımız bir süreçte olacağız. Yay, doğal olarak iyimser bir burçtur, bu nedenle  Akrep’teki Ay’ın  yoğunluğundan sonra, Yay Ay’ı hafif bir rahatlama getirir. Kendimizi daha çok şaka yaparken, hayatın saçmalıklarına gülerken bulabiliriz. Kahkaha iyileştirici ilaçtır. Yay burcundaki Ay, çok uzak yerlerde macera ve macera arzusu getirir, yaratıcılığı harekete geçirir ve bizi büyük resmi hissetmeye teşvik eder. Dışarı çıkmak, bisiklete binmek, hızlı bir yürüyüş  veya egzersiz yapmak  isteyebiliriz. Güne sabah egzersiziyle başlamak  ivme ve başarı hissi verebilir. Nisan ayına iyi bir başlangıç yapmanız ve iyi bir gün geçirmeniz dileği ile sevgiler.