• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2021

NİSAN 2021


NİSAN 2021

 2 NİSAN 2021 CUMA GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay Yay burcunda ilerlemeye devam ederken günün diğer mesajlarına bakalım bugün gökyüzünün mesajları neler?
08:56 Ay ve Güneş arasındaki uyumlu denge duygularımız ve kişiliğimiz, kimliğimizle ilgili de uyumlu, duygularımıza da  canlılık vereceğinden  önemli görüşmelere, anlaşmalara da uygun zamanlardır.
08:56 Ay ve Venüs uyumlu etkisi pek çok yönden uyum ve huzur verebilir. Bugün  güvenilir insanlarla birlikte olabilir, ilişkilerinizde kendinizi güvende. Uluslararası sanatsal çalışmalar, yabancılarla yapılan görüşmeler, uzak yerlere seyahatler bazılarımız için söz konusu olabilir. Bu süreçte yaratıcılık artabileceği için sanatsal çalışmaları olanlar bu enerjiden faydalanabilirler , aklınızda olsun ,canlar. Aynı zamanda güzel yemekler pişirmek ve evinizi süslemek için de iyi bir süreç, arkadaşlar.
09:03 Merkür ve Plüton uyumlu açısı kesinleşiyor birkaç gün boyunca sözlerimizle etkili olacağımız,  iletişim ve ikna becerilerimizin güçleneceği zamanlar, önemli seminer ve toplantılarınız için kullanabilirsiniz.  Araştırma ile ilgili konular ,zihinsel çalışmalar için de biçilmiş kaftandır. Yeni şeyler öğrenmek, düşüncelerin yeniden yapılandırmak, eski düşüncelerimizi  dönüştürmek için de ideal günlerdir.  Yazma ve ifade becerileri de güçleneceğinden çeviri yapanlar veya roman, hikaye, şarkı sözü yazanlar  için de çok iyi günlerdir, arkadaşlar değerlendirin.
13:40 Ay ve Mars karşıtlığı ile öğle saatleri ve sonrası daha dikkatli olmanız gerekebilir canlar, evde çok koşturarak iş yapmayın ,sakarlıklara ve kazalara sebebiyet vermeyin, araba kullanırken de fazla hız yapmayın canlar , ailevi konularda da fazla sert davranmayın , karşınızdakilerin duygularını incitmemeye çalışın , please!
20:42 Ay Neptün karesi !!! Duygularımızın , davranışlarımızın bir sis içinde olduğunu düşünün önümüzü göremediğimizi işte böyle bir etki arkadaşlar; yanıltıcı davranışlar, yanlış anlaşılmalar, aldanmalar geceye damgasını vuracak hafızamızda bir bulanıklık varmış gibi düşüncelerimizi algılamakta güçlük çekebiliriz. Ruhsal dengesizlik, karamsarlık, stres sonucu ortaya çıkan rahatsızlıklar, alerjik durumlar, aşırı hassasiyetler, ruhsal dengesizlikler görülebilir. Kendinize iyi bakın iyi bir gün olsun hepimize ,canlar,sevgiler.