• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2021

NİSAN 2021


NİSAN 2021

3 NİSAN 2021 CUMARTESİ GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay Yay burcunda ilerlemeye devam ediyor ve günün ilk açısını sabah  erken saatlerde 08:23’te Merkür  ile gergin bir şekilde yapıyor ve düşüncelerimizle duygularımız arasında bir çatışma söz konusu olabilir. Merkür Balık burcunda olduğu için  duygularımızın esiri olabiliriz,  konuşmalar gergin enerji ile sert olabilir. Probleminiz olan kişilerle  bu saatlerde konuşursanız işler daha da ters gidebilir. Aynı şekilde sizinle sorunu olan kişiler de kırıcı bir dille karşınıza çıkabilirler. Bu süreçte duygusal ve fiziksel rahatlama yapmak ve olayları akışına bırakarak, söz ve davranışların üzerinde fazla durmamağa çalışmak en iyisidir.
Ay daha sonra 11:12’ye kadar birkaç saat boşlukta olacak zaten hafta sonu hepimiz evdeyiz canlar bu saate kadar evde yarım kalmış yapılması gereken işleriniz varsa kolaylıkla halledebilirsiniz.
11:12’de Ay Oğlak burcuna giriyor, sorumluluklar, gelecek ile ilgili planlar yapmak, iş veya günlük rutinlerinizi organize etmek için bu 2,5 günlük süreci kullanabilirsiniz. Oğlak kemikleri, dizleri, dişleri ve cildimizi temsil eder bunlarla ilgili problemler görülebilir. Ay Oğlak günlerinde kalsiyum takviyesine daha fazla ihtiyacınız olabilir.
15:14 Güneş Ay düğümleri ile olumlu açılar yapacak kendi yeteneklerimizi ve kişilik özelliklerimizi kullanarak kendimizi gerçekleştirmek adına gelen yeni fırsatlar söz konusu olabilir. Gelecekle ilgili kararlılığımızda ve irademizde bir artış söz konusu olabilir. Hayatımızdaki önemli konumlardaki erkek figürlerinden özellikle babadan gelen destekler olabilir. Güzel bir karantina günü olması dileği ile sevgiler.