• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2021

NİSAN 2021


NİSAN 2021


Sevgili Yükselen Oğlaklar, 19 Nisan’a kadar Güneş ve Venüs  Koç burcunda 4 .evinizde burada yaralı şifacı Kiron da bulunmakta ve Güneş ile kavuşumda. Ev, aile, yuva ve ebeveynlerinizle ilgili konularda   krizler ve yüzleşmeler yaşayabilir ve sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Bu dönemde bazılarınız aile arası sorunların çözümlenmesine liderlik edebilir. Venüs’ün de bu alanda olması ev ie ilgili dekorasyon veya tadilat yapılması konularını gündeme getirebilir. Evde yaşamak size huzur verebilir, bazılarınız bu dönemde evini değiştirebilir.
4 Nisan - 19 Nisan arası  Merkür Koç burcunda 4.evinizde  ev hayatını yakın plana alma, evle ilgili planlar yapma, aile arasında önemli konuların konuşulması, geçmişte yaşanmış olayların tekrar gündeme gelip konuşulması, ev değiştirme veya evde yapılacak değişikliklerin konuşulması ve planlanması gibi durumlar  söz konusu olabilir. Bazılarınız bu dönemde özel hayatınızı  yeniden organize etmek, kendinizi yeniden yapılandırmak için kararlar almak  isteyebilirsiniz.
12 Nisan’da  Koç burcunda Yeniay olacak ve bu alanda gezegen birikimi  de söz konusu dolayısı ile  gündeminiz; ev, aile, ebeveynlerle ilgili olacaktır. Bu konularla ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Ebeveynlerinizin hayatında özellikle babanız ya da hayatınızda baba figürü gibi gördüğünüz kişilerle ilgili yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. Bazılarınız yeni bir eve , bazılarınız yeni bir şehre hatta yeni bir ülkeye taşınabilir . Bazılarınız ev alım-satımı yapabilir.
14 Nisan Venüs Boğa burcunda 5. evinizde seyahat ediyor olacak yaklaşık bir aylık süreçte aşk ve ilişkilerde olumlu etkiler söz konusu olabilir.  Çocuk sahibi olmak adına iyi bir  dönemdir. Çocuklarla ilgili ilişkiler keyif vericidir. Hobilere daha fazla vakit ayırılabilirsiniz, sanatsal faaliyetleri olanlar  için uygun dönemdir, kısa tatillere çıkmak, sosyalleşmek, arkadaşlarla eğlenmek açısından da uygun zamanlardır ama maske ve mesafe kurallarını unutmamak gerekir.
19 Nisan’da Güneş ve Merkür de Boğa burcuna geçiyor ve bu kez Boğa burcunda yani 5.evinizdeki stelyumun birer parçası olacaklar. Bu arada Boğa burcundaki gezegenler uzun süredir Boğa burcunda harekette olan  Uranüs  ile bir araya gelecekler. Uranüs  sırasıyla  Venüs  Güneş ve en son Merkür ile kavuşacak. Venüs ile kavuştuğunda aşk ilişkilerinde ve çocuklarla ilgili ummadığınız güzel gelişmeler olabilir. Sanatsal yetenekleriniz artabilir, ortaya güzel şeyler çıkarabilirsiniz. Sosyal çevrenizde güzel gelişmeler olabilir. Güneş ile kavuştuğunda odak noktanız çocuklarınız olabilir, bazılarınız çocuğu olacağını öğrenebilir. Merkür ile kavuşumunda sıra dışı sanatsal faaliyetler, spor faaliyetleri söz konusu olabilir bazılarınız çocuk sahibi olmaya karar verebilir. Çocuklarla iletişim açısından da değerlendirilebilecek bir zaman dilimidir. Bazılarınız sahibi sevdiği kişiden haber ya da teklif alabilir. Sevdiğinize aşkınızı açıklamak için sıra dışı yöntemler kullanabilirsiniz.
23 Nisan Mars Yengeç burcuna sizlerin  7.evinize geçiş yapıyor ve yaklaşık 2 ay boyunca burada hareket edecek. Mars bu alanda iken eforunuz her türlü ilişkiler , ortaklıklarda olabilir, yasal konular, davalar bu süreçte gündeminizde olabilir. Kariyerinizle ilgili ego çatışmalarından zarar görebilirsiniz , Mars’ın agresyon enerjisi ve Yengeç burcunda rahat etmemesi ilişkiler üzerinde  yıpratıcı etki verebilir ama kişisel haritalarınızdaki gezegenlere uyumlu açıları varsa ilişkilerde , kariyer konularında ve kariyerin getirileri ile ilgili canlılık ve hareketlilik olabilir
27 Nisan’da Akrep Dolunay’ını 11-5  aksında yaşayacaksınız. Akrep burcundaki Dolunay, duygularınızı olabildiğince derinlemesine inceleme ihtiyacı verir , Bu Dolunay ‘da Boğa burcundaki gezegen birikimi (Güneş, Uranüs, Merkür ve Venüs ) Dolunay’a karşıt açıda olacaklar dolayısı ile sosyal çevrenizde, arkadaşlarınızla ilişkilerinizde , kariyerden gelen getirilerinizde zorluklar yaşayabilirsiniz.
27 Nisan’da Plüton Oğlak burcunda  1. evinizde geri hareketine başlıyor ve 4 Ekim’e kadar geri hareketine devam edecek. Plüton bu alanda gerilediğinde,  kendinizle ilgili, sağlığınızla ve ilişkilerinizle ilgili konularda derin düşünebiliriz. Plüton'un geriye dönük hareketi aynı zamanda gölge benliğimizle mücadele etmemiz için bir fırsattır. Plüton enerjileri, hepimizin taşıdığı çok hoş olmayan kişilik unsurları da dahil olmak üzere, bize gerçekte kim olduğumuzu ifşa etme eğilimindedir. Bu gerileme sırasında, kendimizle yüzleşerek daha derin anlamlar için araştırmalar yapıp kendimizi  yeniden yapılandırabiliriz.Sevgiler.