• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2021

NİSAN 2021


NİSAN 2021

Sevgili Yükselen Balıklar, 19 Nisan’a kadar Güneş ve Venüs  Koç burcunda  2.evinizde burada yaralı şifacı Kiron da bulunmakta ve Güneş ile kavuşumda. Parasal konularla ilgili  krizler ve yüzleşmeler yaşayabilir ve sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Finansla ilgili konuları gündeminizde önemli yer tutabilir.  Güneş bu alanda iken bütçenizi  iyi idare edebilme, doğru yönlendirebilme kabiliyeti artabilir.  Bazılarınız kendi idari becerileri,  bilinçli ve iradeli seçimleri ile, bazılarınız önemli kişiler ya da hayatınızda etkin erkek figürlerinden (baba, koca, müdür, arkadaş vb.) gelen destek sayesinde de gelir elde edebilir. Venüs’ünde bu alanda olması parasal konular açısından olumlu etki yaratır, yatırım ve alışveriş yapmak açısından kullanılabilir. Artistik ve sanatsal konulardan, yaratıcılık gerektiren işlerden, hediyelik eşya, giyim kuşam eşyaları, takılar gibi Venüsyen alanlardan kazanç elde etme fırsatları çıkabilir.
4 Nisan - 19 Nisan arası  Merkür Koç burcunda aynı alanda olacak , sahip olduğunuz kaynakları iyi değerlendirebilme, parayı idare edebilme ve para kazanma becerisini daha iyi kullanabilme şansınız artabilir, bu konulara pratik çözümler getirebilirsiniz. Bazılarınız  gelirini ve kişisel maddi kaynaklarını artırmak için yeni yollar bulabilir. Bazılarınızın ise  parasal konuları iyi organize etmek, planlı hareket etmek ve harcamalarda akıllıca davranması  gerekebilir. Bazılarınız, maddi konular ve yatırımla ilgili konularda deneyimli kişilere danışmanın faydasını  görülebilir. Bazılarınız iş girişimleri ve ticari konularda teklifler alabilir, ticari becerileriniz, iletişim becerileriniz  sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.
12 Nisan’da  Koç burcunda Yeniay olacak ve parasal  alanınızda gezegen birikimi  de söz konusu dolayısı ile  gündeminiz; maddi konular olacaktır. Parasal konular, maddi geliri artırmak ve yeni maddi kaynakların gündeme gelmesi, bu konularla ilgili yeni başlangıçlar ve girişimler söz konusu olabilir. Bazılarınız ilişkileri aracılığı ile yeni kazanç yolları elde edebilir.
14 Nisan Venüs Boğa burcunda 3. evinizde seyahat ediyor olacak yaklaşık bir aylık süreçte yakın çevreyle sosyallik ve uyum sağlama, iyi iletişim içerisinde olmak size yeni kapıları açacaktır. Etrafınızda huzur ve denge sağlamak, arabuluculuk yaparak yakın çevrenizdeki  anlaşmazlıkların sona ermesine katkıda bulunabilirsiniz. Önemli görüşmeler, anlaşmalar yapmak, seyahatlere çıkmak, eğitim almaya başlamak, iletişimsel becerilerinizi kullanmak için uygun bir dönemdir.
19 Nisan’da Güneş ve Merkür de Boğa burcuna geçiyor ve bu kez Boğa burcunda yani 3.evinizdeki stelyumun birer parçası olacaklar. Bu arada Boğa burcundaki gezegenler uzun süredir Boğa burcunda harekette olan  Uranüs  ile bir araya gelecekler. Uranüs  sırasıyla  Venüs  Güneş ve en son Merkür ile kavuşacak. Merak ettiğiniz  her türlü konuyu öğrenmek için uygun zamanlardır. Fikirlerini konuşma veya yazma yoluyla başkalarına iletmek daha fazla önem kazanır. Bu konuda kişinin kendine güveni yükselir. Etkin ve dikkat çekici bir ifade tarzı ortaya koymak isteyebilir. Yakın çevre, kardeşler, akrabalar, komşularla iletişim artar; tartışmalar, konuşmalar, çok sayıda kontak gündeme gelir. Önemli görüşmeler, anlaşmalar yapmak, ticari işler yapmak  için uygun bir dönemdir.
23 Nisan Mars Yengeç burcuna sizlerin  5.evinize geçiş yapıyor ve yaklaşık 2 ay boyunca burada hareket edecek. Mars bu alanda iken eforunuz   aşk ve romantizme, çocuklarla ilgili konulara,  sanatsal ve artistik yeteneklere sportif aktivitelere, borsa ve benzeri spekülatif ve riskli konulara yönelebilir.  Özellikle sportif aktiviteler önem taşıyabilir, fiziksel olarak güçlenmek isteyebilirsiniz.
27 Nisan’da Akrep Dolunay’ını  9.evinizde  yaşayacaksınız. Akrep burcundaki Dolunay, duygularınızı olabildiğince derinlemesine inceleme ihtiyacı verir , Bu Dolunay ‘da Boğa burcundaki gezegen birikimi (Güneş, Uranüs, Merkür ve Venüs ) Dolunay’a karşıt açıda olacaklar dolayısı ile geleceğiniz için hedeflerinizi ve isteklerinizi yeniden yönlendirmede yardımcı olabilir. Dolunay, daha önce göremediğiniz her şeyi aydınlatır, hayatınızın hangi yönden geçtiğini, parasını mı ödeyeceğinizi veya hedeflerinize ulaşıp ulaşamayacağınızı merak ediyor olabilirsiniz. Bu Dolunay boyunca, geleceğinize, size sunulanlara ve en başarılı olana nasıl uyulacağına dair bir fikir edinirsiniz.
27 Nisan’da Plüton Oğlak burcunda  11. evinizde geri hareketine başlıyor ve 4 Ekim’e kadar geri hareketine devam edecek. Plüton bu alanda gerilediğinde,  sosyal çevre, arkadaşlar, kariyerden elde edilen gelirler  konularda derin düşünebiliriz. Plüton'un geriye dönük hareketi aynı zamanda gölge benliğimizle mücadele etmemiz için bir fırsattır. Plüton enerjileri, hepimizin taşıdığı çok hoş olmayan kişilik unsurları da dahil olmak üzere, bize gerçekte kim olduğumuzu ifşa etme eğilimindedir. Bu gerileme sırasında, kendimizle yüzleşerek daha derin anlamlar için araştırmalar yapıp kendimizi bu konularla ilgili yeniden yapılandırabiliriz.Sevgiler.