• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2021

NİSAN 2021


NİSAN 2021

6 NİSAN 2021 SALI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar , Ay Kova burcunda hümanist duygularımız ön planda ,sosyalleşmek, gruplarla birlikte olmak, arkadaş ortamlarında olmak isteyeceğimiz günler ama hastalığın arttığı bu günlerde hazır Ay da Kova burcunda iken internet ortamındaki  sosyal ağlarda  sosyalleşebiliriz ,canlar. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
08:58 Ay Uranüs karesi ile sabah saatlerinde kendimizi huzursuz ve gergin bir modda bulabiliriz. Beklenmedik hoş olmayan sürprizler olabilir, duygularımız aniden değişebilir.
09:01 Ay Ve yaralı şifacı Kiron bize bu saatlerde sıra dışı fikirlerle başkalarını şifalandırabileceğimizi ya da kendimizi iyi hissettirecek yardımlarda bulunarak başkalarına şifa olabileceğimizi anlatıyor.
13:12 Ay Satürn ile kavuşuyor olacak duygulara ciddiyet katan ve yakın ilişkilerimizde mesafeye yol açabilir. Gerçekte olduğundan daha kötü hissettirecek bazı zorlu durumlarla ve olumsuz tutumlarla başa çıkmak zorunda kalabiliriz. Duygusal kırılganlıkları açığa çıkarmak ve sevdiklerimize açılmak, sorunların üstesinden gelmek için gerekli olan besleyici ve daha yakın bağ kurmayı  sağlayacaktır.
14:17 Venüs ve Mars arasındaki uyumlu ilişki bir hafta boyunca bizi etkileyecek arkadaşlar bu enerji sosyal iletişim ve keyif alma arzumuzu  artırabilir. Artan kişisel güzellik ve karizma, sosyal durumlarda popülerlik sağlar ve mükemmel eşi bulma olasılığını artırır. Bu süreçte partneri olmayanlar flört etmeye başlayabilir. Mevcut aşk ilişkileri de gelişebilir ve bu, bir ilişki içinde devam eden gerilimleri tartışmak için ideal bir zamandır. Aynı zamanda yaratıcılığımızı da harekete geçireceğinden, yaratıcı projelere veya  tutkulu olduğunuz herhangi bir şeye başlamak için iyi bir zamandır. Bir odayı yeniden dekore etmek, heykel yapmak, dans etmek veya resim yapmak gibi güzelliği aksiyonla birleştiren yaratıcı projeler için ideal bir süreçtir.  Güzel bir şey yaratmak bize çok fazla zevk ve tatmin sağlayacaktır. Bu haftayı iyi değerlendirmek gerek bu yüzden.
23:39 Ay ve Güneş bize fiziksel, zihinsel ve duygusal olarak  kendimizi iyi hissettirecek enerjiler veriyor olacak, bu durum da ilişkilerimize yansıyacaktır. Ayrıca kendimizi daha rahat ve dengeli bir şekilde ifade edebilir, yerinde ve uygun  önemli kararlar alabiliriz.Sevgiler.