• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2021

NİSAN 2021


NİSAN 2021

7 NİSAN 2021  ÇARŞAMBA GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar Merkür gününden herkese merhabalar, Ay Kova burcunda ilerlemeye devam ediyor, günün diğer mesajları ise;
05:43 Ay ve Venüs uyumlu enerjisi sabah saatlerine damgasını vuruyor; eşinizle, arkadaşlarınızla ve ailenizle birlikte olmak için ideal bir zamandır, sevgi dolu sevgi dolu bir etkisi vardır. Sabah saatleri kendinizi güzelleştirmek, bakım yapmak, sıra dışı sanatsal faaliyetlerde bulunmak için uygundur, canlar.
13:04 Ay ve Jüpiter kavuşumu günün en güzel enerjisi; yurt dışı, yabancılarla yapılan ticari işler, yabancılarla ilişkiler, uzak akrabalarınızla olan ilişkileriniz, eğitim ve hukuksal konularda kolaylıklar ve fırsatlar söz konusu olabilir. Finansal açıdan da şanslı bir zaman dilimi olasıdır. Ailenizle veya aile gibi gördüğünüz kişilerle de ilişkilerinizde güzel bir atmosfer söz konusu olabilir.
Bu güzel birliktelikten sonra başka açısı kalmayan Ay boşluğa giriyor ve gece saatlerine kadar boşlukta olmaya devam edecek; bu yüzden öğleden sonraki saatlerde herhangi bir girişimde bulunmak yerine yarım kalan işlerinizi tamamlamakta fayda var ayrıca sağlık açısından ay boşlukta iken  eğer çok acil değilse ameliyat olunmaması tavsiye edilir.
23:30 Ay Balık burcu seyrine başlıyor, hassas ,duygusal , maneviyatı yüksek ve sezgisel birkaç gün bizi bekliyor olacak. Bu şanslı günü iyi değerlendirin arkadaşlar,sevgiler.