• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2021

NİSAN 2021


NİSAN 2021

9 NİSAN 2021 CUMA GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar Ay Balık burcunda ilerlemeye devam ediyor, günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
10:07  Merkür ve Kiron Koç burcunda kavuşuyorlar, Kelimeler (Merkür) iddialı (Koç) ve acı vericidir (Kiron). Ancak rahatsız edecek olsa bile bir şeyin söylenmesi gerekiyor, karşınızdakilerin canının yanacağını bile bile bazen de gerçekleri dürüstçe söylemek gerekir. Bu enerji aynı zamanda acınızı kelimelere dökmeniz için de bir fırsat olabilir, kendinizi zayıf hissettiren şeyleri  tartışmak , dile getirmek  belki  acınızı hafifletebilir, iyi gelebilir amaç iyileşmektir .
16:43 Ay ve Mars gergin enerjisi ile duygusal anlamda gergin, tartışmacı olabiliriz. Eğer çabuk alınan, sık sık somurtan biri iseniz  her şeyi sizin için bir tehdit olarak görebilir ve her şeyden nem kaparsınız. Yok, eğer kendinize güvenen bir kişilik sahibi iseniz, bu zamanda fazla acele davranan, atak ve kritik davranışlara meyledersiniz.
17:03 Ay ve Neptün Balık burcunda kavuşuyorlar, yumuşaklık, gevşeme, pasifleşme, çözülme,  maddiyatı aşma ve maneviyata yönelme, eğilimi getirir. Kendimizi aşırı hassa hissedebiliriz, başkalarıyla duygusal anlamda bütünleşme arzumuz artabilir. Bu bazen duygusal anlamda dağılmaya, aşırı alıngan olmak gibi durumlara da sebep olabilir, psikolojimiz bozulabilir. Depresyon ve tatminsizlik gibi sorunlar yaşamak söz konusu olabilir.
22:18 Mars ve Neptün karesi kesinleşiyor ,etkisi birkaç gün önce başladı ve birkaç gün daha devam edecek. Düşük  bir enerji, şüphe, aldatma, yalanlar söz konusu olabilir. Bu kafa karıştırıcı etki altında kendimizi zayıf ve korkak ,cesaretimiz kırılmış gibi  hissedebiliriz.  Şüpheli ve paranoyak, kıskanç veya kinci olma eğilimi vardır.  Öte yandan, dedikodu, skandal, iftira veya aldatmanın kurbanı olabilirsiniz. Gerçek olamayacak kadar iyi görünen tekliflere karşı dikkatli olun.  Korkularınızın veya hayal gücünüzün sizi yenmesine izin vermeyin. Fazladan iş veya yeni proje üstlenmeyin. Kendi işinize bakın ve bu kafa karıştırıcı enerjiyi, sürekli fiziksel çaba yerine ilham ve hayal gücü gerektiren yaratıcı projelerde kullanın. Ayrıca Hipokondri (hastalanma korkusu) mümkündür ve bağışıklık sisteminiz tehlikeye girebilir,dikkatli olmanızda fayda vardır arkadaşlar, sevgiler.