• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2021

NİSAN 2021


NİSAN 2021

10 NİSAN 2021 CUMARTESİ GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Merhabalar, Ay bu sabah 09:11’de Koç burcuna geçiyor ve 12.Nisan’daki Yeniay hareketi için yavaş yavaş ilerliyor olacak. Ay Koç burcundayken çocuksu tarafımız ön plana çıkabilir, biraz daha bencil davranabiliriz ama cesur ve gözü pek bir tavrımız olur. Daha önce yapmaya cesaret edemediğimiz şeyleri Ay Koç burcundayken yapmaya yeltenebiliriz. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
18 : 08  Merkür ve Satürn arasındaki uyumlu  enerji birkaç gün boyunca etkili olacak net ve açık düşünme, iyi karar verme ve organizasyon becerileri gerektiren her şey için güzel bir etkidir, canlar. Hafızamızın çok iyi çalışacağı ve konsantrasyon becerimizin artacağı bu günlerde  çalışmak ve araştırmak ,iş anlaşmaları , sözleşmeler imzalamak veya tartışılacak konular  için ideal zamanlardır. Uzun vadeli yatırımlar, planlar  yapmak ve gayrimenkul işleri için de ideal günler olabilir arkadaşlar. İlgilenenler için bu süreçte  bir blog yazma veya İnternette bir video yayınlamak için süper günler olabilir.
21:53 Venüs ve Jüpiter arasındaki uyumlu enerji de birkaç gün sürecek, canlar. Bu süreçte yabancı kültürler hakkında çok şey öğrenir ve hayata bakış açınızı genişletebilirsiniz, kimileriniz yurt dışı seyahatlerine çıkabilir. Finansal yatırımlar için iyidir,  tercih edilebilir  aynı zamanda  iyi şans ve büyüme , yüksek öğrenim ve hukuksal işlerde de şans ve fırsatlar söz konusu olabilir. Tüm ilişkileriniz işbirliğine dayalı, olumlu, iyimser bir akış içinde olabilir. Güzel bir hafta sonu geçirmeniz dileği ile sevgiler.