• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2021

NİSAN 2021


NİSAN 2021

11 NİSAN 2021 PAZAR GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Herkese iyi bir Pazar günü olması dileği ile günaydınlar, Ay  Koç burcunda ilerlemeye devam ediyor, yarınki Yeniay için hazırlıklara devam ediyor.
04:03 Ay ve yaralı şifacı Kiron Koç burcunda kavuşuyorlar kendi yapamadığımız şeyler için başkalarını cesaretlendirme kararı alabiliriz.
09:00 Ay ve Satürn uyumlu enerjisi bizden yaşça büyük ve hayat deneyimi fazla kişilerden destek alabileceğimiz onların görüşlerini dikkate alacağımız  bir süreçte olacağımızı  ayrıca aldığımız sorumlulukların da üstesinden rahatlıkla gelebileceğimizi anlatıyor.
11:45 Ay ve Merkür Koç burcunda kavuşuyorlar, düşündüklerimizi tartmadan söyleyebilir, acele kararlar verebiliriz belki de sonradan pişman olacağımız kararlar, bu yüzden önce düşünüp sonra karar vermekte fayda vardır. Duygularımızı ifade etmekte zorlanma söz konusu olmadığından, aile ilişkilerimizde iyi bir etki de olabilir ama işte Merkür Koç’un hızlı düşünme ve pat diye söyleme tuzağına düşmezsek.
11:51 Ay’ın Ay Düğümlerine yapacağı olumlu etki ile  aile kavramı, aidiyet duygusu artar, sevgi alma verme süreci şifalanır , her zamankinden daha hassas olabiliriz. Geçmiş ailevi konular da gündeme gelebilir.
12:19 Merkür Ay düğümleri ile olumlu bir etki verecek ,canlar zihinsel potansiyel açığa çıkabilir, iletişimde akıcılık söz konusudur , gelecek ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Yakın çevrenizden ve kardeşlerinizden fayda sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda geçmiş ile ilgili konuşulmamış konular gündeme gelebilir, geçmişte aldığınız kararları değiştirmek isteyebilirsiniz. Hepimiz için güzel bir gün olması dileği ile sevgiler.