• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2021

NİSAN 2021


NİSAN 2021

 KOÇ BURCUNDA YENİAY “ SİL BAŞTAN BAŞLAMAK !”
12 Nisan 05:30’da 22 derece Koç burcunda  bir stelyumun içinde Yeniay oluşacak. Yeni Aylar her zaman bir yenilenme zamanıdır. Yeni  ayın başlangıcı olarak, tohumları ekmek ve Ay Döngüsü sırasında gerçekleşmesini istediğimiz niyetleri belirlemek için kullanmamız gereken zaman gelmiş demektir. Koç burcundaki Yeniay yeni başlangıçlar yaratma fırsatlarıyla dolu. Gerçekleştirmek istediğiniz kişisel hedefler ve arzularınız hakkında  niyetler belirleyip bu niyetlerinizi isteklerinizi ve düşüncelerinizi not alın canlar böylece belki evren arzu ettiğiniz her şeyi tezahür ettirmek için size rehberlik edebilir, kim bilir?
Koç burcundaki  Yeniay Merkür, Kiron ve Venüs ile çok fazla gezegensel desteğe sahip. Bu yüzden  daha cesur kararlar alabileceğimiz, motivasyonumuzun yüksek olacağı, girişim gücünü daha fazla hissedeceğimiz , kendimizi geliştirmek isteyeceğimiz bir süreçte olacağız. Yeniay yöneticisi Mars İkizler burcunda ve Yeniayda alacağımız kararlarda bize destek olacak nitelikte. Ayrıca stelyumun içindeki  Merkür, fikirlerimizi ve vizyonlarımızı iletme yeteneğimizi artırırken, Venüs ilişkilere anlam katacak ve Kiron, hayallerimizi gerçeğe dönüştürmek için hangi yaraları şifalandırmamız gerektiğini görmemize yardımcı olacak. Jüpiter ise an haritasının yöneticisi olarak , bu Yeniay’a güzel büyüme, genişleme  ışınları ve şans göndererek, daha büyük hayaller kurmaya ve daha cesur niyetler yaratmaya yardımcı olacak diğer taraftan  Yeniay’a tek gergin açı yapan gezegen olarak Plüton   biraz gerilime neden olabilir ve başarmak istediklerimizi krizler deneyimleyerek ,dönüşmek için mücadele  ederek elde etmemizi isteyebilir.  
Bu Yeniay’a 22 ° 14 ′ Koç burcundaki sabit yıldız Baten Kaitos eşlik ediyor , Satürn  doğasındaki bu yıldız ;zorunlu taşınmaya, değişim veya göçe, şiddetle ya da kazayla gelen talihsizliğe, gemi kazasına (bu sabit yıldız gemi kazaları ile çok ilişkili)  ama aynı zamanda kurtulmaya, düşüşlere ve darbelere işaret etmektedir. Baten Kaitos  sabit yıldızı ile  bizi  şoke eden ve sersemleten bir darbeyle uğraşmak ve hayatımıza sil baştan başlamak için bir yol bulmak zorunda kalacağımız bir durumla da karşılaşabiliriz zaten yeni başlangıçlar yapmak için bazen sil baştan başlamak, hayatı sıfırlamak gerek !
Bu Yeniay hepimizi etkileyecek olsa da en çok Koç, Terazi, Oğlak ve Yengeç burçlarında 22 derece civarında gezegenleri olanları daha fazla etkileyecek, arkadaşlar. Yeniay’ın yükselen burçlara etkilerini www.astrodanismanlik.com sitemizdeki “Aylık Burç  Yorumları” ndan okuyabilirsiniz, sevgiler.