• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2021

NİSAN 2021


NİSAN 2021

13 NİSAN 2021 SALI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay Boğa burcunda seyahat ediyor, huzur ve dinginlik isteyeceğimiz bir gündeyiz. İnatçı ve sabit fikirli olabiliriz. Bugün Ramazanın ilk günü hepimiz için hayırlı olsun. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
16:17 Ay Uranüs kavuşumu  enerjisi hem olumlu hem olumsuz çalışabilir, olumsuz anlamda duygusal dalgalanmalara, beklenmedik duygusal çıkışlara, istem dışı davranışlara sebep olabilir. Duygu durumumuzda ani değişkenlikler yaşayabiliriz. Ayrıca sağlıkla ilgili, bazı beklenmedik sorunlar oluşabilir. Olumlu anlamda beklenmedik güzel gelişmeler olabilir .
21:30 Ay Satürn gergin enerjisi gelecek ile ilgili konularda kendimizi huzursuz hissedebiliriz, depresyon veya duygusal bir karamsarlık içinde olabiliriz.  Yalnızlık, sevilmeme, ilgi görmeme gibi düşünceler yoğunlaşır ve hayat olduğundan çok' daha katı görülebilir. İlişkilerde de zorluklar olur. İçten gelen olumsuzluğun verdiği enerji ile  bu saatlere önemli bir görüşmeniz denk gelmişse işiniz zor demektir. Kısa olan bu transitte bazen çok önemli ayrılıklar olması da  mümkündür. Her ne olursa olsun kendinizi rahatlatmanız ve iyi hissetmeniz dileği ile sevgiler.