• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2021

NİSAN 2021


NİSAN 2021

14 NİSAN 2021 ÇARŞAMBA GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay Boğa burcunda ilerlemeye devam ediyor, gözler güzellikleri görmek 5 duyunun algıladıklarını yaşamak istiyor ,hobilerinizle ilgilenebilir , rutin hayatınızın monotonluğundan uzaklaşmak için iyi gelebilir. Bugünlerde kulaklarımız hassas olacağından sessiz ortamlarda bulunmak isteyebiliriz. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
02:09 Güneş ve Mars arasında uyumlu enerji kesinleşiyor birkaç gün daha etkisini hissedeceğiz. Özgüvenimize, fiziksel gücümüze, canlılığımıza ve cesaretimize destek veren bir enerji bu canlar. Yeni projelere başlamak için iyi bir zaman üretken ve başarılı olabiliriz. Spor aktiviteleri için de iyi bir süreçtir.
15:00-19:05 arasında Ay ve Neptün arasında da uyumlu bir ilişki olacak arkadaşlar, Boğa’daki Ay Balık’taki Neptün ile  güzel sanat eserleri yaratmak kolaylaşır çünkü hayal gücümüz daha canlı  olabilir, değerlendirmek gerek özellikle de sanatsal faaliyetlerde bulunanlar için. Bu etki aynı zamanda  duyarlılık ve duygu seviyemizi yükselteceği için başkalarına karşı şefkat ve merhametli olabilir, yardım ellerimizi uzatabiliriz  özellikle mübarek Ramazan gününde olduğumuzdan daha  anlamlı olacaktır. Sezgilerimiz  daha kuvvetli olabilir, meditasyon ve  herhangi bir ruhsal  faaliyetler için de iyi bir zamandır. Sevdiklerimizle, özellikle aile üyelerimizle, partnerlerimizle ve genel olarak hayatımızdaki kadın figürleri ile daha iyi bir düzeyde bağlantı kurmak için de iyi bir süreçtir.
21:21 Venüs Boğa burcuna yönettiği ve rahat ettiği bir alana giriyor, 9 Mayıs’a kadar seyahatine devam edecek. Bununla ilgili ayrı bir post yayınlayacağız. Sevgiler.