• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2021

NİSAN 2021


NİSAN 2021

17 NİSAN 2021 CUMARTESİ GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, yoğun bir enerji akışının olduğu bir hafta sonuna giriyoruz. Ay İkizler burcundaki yolculuğunun son saatlerine devam ediyor. Günün akışına baktığımızda;
06:15 Ay Neptün gergin enerjisi ile aile üyeleri ile veya hayatımızdaki kadın figürleri ile yanlış anlaşılmalar, hayal kırıklıkları olabilir.
08:13 Mars Jüpiter uyumlu kontağı yabancılarla yapılan işler, yurtdışı konuları, eğitim, hukuksal konular ile ilgili başarılı olmak için harekete geçme enerjisi veriyor. Yarın sokağa çıkma yasağı olduğu için tüm bu konuları sosyal medya ağından, internet üzerinden yapabilirsiniz, bu konularla ilgili harekete geçme söz konusu .
14:04 Ay Merkür uyumlu kontağı ile aile arasında, ailevi konularda anlaşmalar, iletişimlerin rahat akacağı bir süreçte olacağız.
14:52 Ay Jüpiter üçgeni saygı ve karşılıklı anlayış, güçlü ilişkiler ve iş ilişkileri kurmanıza  yardımcı olabilecek bir durum söz konusu olabilir. Hedeflerinize ulaşmak için de iyi bir süreçtir.
15:08 Ay Mars kavuşumu İkizler burcunda gerçekleşiyor ailevi konularla ilgili inisiyatif alabilir ve duygusal olarak tutkulu hareket edebiliriz. Hızlı içgüdüleriniz , güçlü duygularınız ve mücadele ruhunuz, ev ve ailevi konularda harekete geçmek için bir takım kararlar almak için, aile bireyleri olan ilişkilerinize yansıyabilir ,sinirli, sabırsız, öfkeli davranabiliriz. Sakinleşemiyorsanız, enerjinizi gerçekten sevdiğiniz bir şeyi yapmak için kullanmaya çalışın. Bu, evinizi temizlemekten sevdiklerinize canlandırıcı bir masaj yapmaya kadar değişebilir.
18:02 Ay Güneş uyumlu enerjisi ,le duygularımız ve mantığımız da uyum içinde olacağından karşı cinsle ilgili ilişkilerde de bir uyum söz konusu olacaktır.
Ay Güneş ile uyumlu kontağını gerçekleştirdikten sonra  18:02-22:25 arası  boşlukta olacak bu saatler arası yarım kalan işleri bitirmek açısından uygun zamanda olunacağının göstergesidir.
18:59 Koç’taki Merkür ve  Kova’daki Jüpiter arasındaki güzel kontak birkaç gün   geleceğimiz hakkında düşünmeyi ve planlamayı ,geniş bir bakış açısı ve hızlı  karar verme becerileri ile tercih edeceğimiz yolu net bir şekilde görmemize olanak sağlasa da Merkür Koç burcunda iken sonradan pişman olacağımız kararlar vermemeye özen göstermeliyiz. Yine de iyicil Jüpiter ile kontağı iyi iletişim becerileri ve açıkça kendimizi  ifade etme, sosyalleşme ve finansal anlamda güzel gelişmeleri anlatıyor, canlar. Bu etki  tartışmak, daha iyi anlaşmalar yapmak ve iş sözleşmeleri imzalamak için ideal bir zamandır tabi acele karar vermeden dikkatlice düşünerek.
22:09  Koç’ taki Merkür İkizler’deki Mars ile uyumlu kontağında zihnimiz ve reflekslerimiz hızlanır. Güçlü amaç ve inisiyatif duygumuzla  başarılı olma güdüsünü içimizde hissedebiliriz, her şeyin üstesinden gelecek  cesaret ve mücadele ruhumuz  ile kısa sürede çok sayıda iş başarabilme potansiyelimiz olacağından bu birkaç günü iyi değerlendirebiliriz, canlar.
22:25 Ay Yengeç burcuna geçiş yapıyor, daha empatik ve duygusal ruh halinde olacağımız 2,5 günlük süreç başlıyor, canlar. Bugünün güzel enerjilerini iyi değerlendirmeniz dileği ile sevgiler.