• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2021

NİSAN 2021


NİSAN 2021

18 NİSAN 2021 PAZAR GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay Yengeç günündeyiz, ailemizle birlikte vakit geçirmek, yemek yapmak gibi domestik faaliyetler için güzel bir gün. Hassas ve kırılgan olacağımız bir enerji söz konusu olacağından birbirimizle olan iletişimimize dikkat etmekte fayda vardır. Günün akışına bakacak olursak;
00:49 Merkür ve Plüton arasındaki gergin açı bugün kesinleşiyor etkisini birkaç gün önce hissetmeye başladık bir kaç gün daha devam edecek. Bu etki ile daha derin düşünebilir , ilişkide olduğumuz kişilerle  yoğun bir etkileşimde olabiliriz. Düşünme tarzımız ve fikirlerimizde takıntılar olabilir ,olayları daha fazla analiz etmek isteyebiliriz çünkü algımız güçlenir aynı zamanda  şüpheci,  ve ısrarcı düşünebiliriz. Bu süreçte daha esnek olmak , dönüşüme ayak uydurmak gerekmektedir. Diğer yandan  karşımızdakilerin düşünceleri üzerinde baskı oluşturma, düşüncelerimizi zorlayarak kabul ettirme, baskı, tehditte bulunma, eleştirel davranma eğilimi gösterebiliriz bu da sinirleri yıpratabilir.
06:49 Ay ve Venüs arasındaki uyumlu akış ilişkilerde muhabbeti artırır, ailevi ilişkiler için iyi ve uyumlu bir enerji verir. Ayrıca evinizde yapmayı düşündüğünüz ufak tefek güzelleştirme çalışmaları için de uygundur.
18:18 Ay ve Uranüs uyumlu kontakta olacaklarından akşam saatlerinde güzel sürpriz gelişmeler olabilir , ev rutininizde veya kişisel yaşamınızda yeni bir şeyler denemek için iyi bir zamandır.
18:24 Ay Kiron arasındaki gergin  enerji ile bu saatlerde duygusal anlamda incinebilir ve bununla baş etmek durumunda kalabiliriz. Aynı zamanda  eski yaralarımızı  bazı olaylarla hatırlayabilir, keyfimiz kaçabilir, kendimizi yorgun, halsiz hissedebiliriz. Sevgiler.