• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2021

NİSAN 2021


NİSAN 2021

20 NİSAN 2021 SALI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınla, güne Ay boşlukta başlıyoruz sabah erken saatlerde yarım kalan işlerimizi kolaylıkla halledebiliriz. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
09:10 Ay Aslan burcu seyahatine başlıyor, 2,5 boyunca  Aslan, dramatik ve yaratıcı bir burç olduğu için bu günlerde  yaratıcılığımızı ve kişisel ifademizi daha fazla ortaya koymak isteyebiliriz, coşkulu, gururlu olur ve de  pohpohlanmaktan hoşlanabiliriz. Ay Aslan günlerinde saç kesimi yaptırmak, saçınızı boyatmak ile ilgili güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Sağlık açısından ise  sırt ağrılarına dikkat etmek gerek ve kalbi yoracak aktivitelerde de bulunmamakta fayda vardır.
09:58 Ayve Güneş arasında gergin enerjiler söz konusu duygu ve düşüncelerimiz karışık olacağından bu durum ilişkilerimize yansıyabilir, karşı cinsle olan iletişimimize dikkat ayrıca bu saatlerde önemli görüşmeleriniz ve anlaşmalarınız varsa dikkatli olun, canlar.
13:08 Ay ve Merkür arasındaki gergin enerjiler de iletişim konusunda sıkıntıların söz konusu olacağının habercisi çünkü dar görüşlülük veya karamsarlık veren bir etkidir. Ayrıca belirli bir konu hakkında çok fazla fikriniz olduğu hissine kapılabilir ve başkalarının ne düşündüğünü pek önemsemeyebilirsiniz ve başkalarına akıl vermek , nasıl düşünmeleri veya hareket etmeleri gerektiğini söylemek isteyebilirsiniz hiç tavsiye edilmez.
23:21 Ay Venüs gergin enerjisi ise her türlü ikili ilişkilerinizde tartışmalar, sorunlar yaşayabilirsiniz ayrıca maddi konularla ilgili mücadele etmenizi gerektiren konular ortaya çıkabilir. Sevgiler.