• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2021

NİSAN 2021


NİSAN 2021

23 NİSAN 2021 CUMA GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar ,bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 101.yılı sevgili önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün en değerli armağanlarından biri ve ne mutlu bize ki 101.yılında Pandemi dolayısı ile  sokaktaki kutlamalarımız ve ruhumuzdaki coşkularımız evlere ve balkonlara taşındı ve biz hiçbir zaman bu coşkuyu kaybetmeyeceğiz , ne mutlu bize “Ne Mutlu Türküm” diyene.. Bugünün gökyüzü mesajlarına bakacak olursak;
04:11 Venüs ve Uranüs kavuşumu bugün kesinleşiyor etkisi birkaç gün daha devam edecek , sevgi ya da para ya da her ikisi ile değişim ve heyecan söz konusu olabilir. İlişkilerinizde ve maddi durumunuzda ani değişikliklere yol açabilir veya çevrenizde beklenmedik değişikliklere maruz kalabilirsiniz. İnternet , sosyal medya yoluyla aşık olabiliriz. Moda, kozmetik ve mücevher satın almak için iyi bir süreçtir . Bütçeniz dahilinde harcamayı unutmayın çünkü finansal kayıplar da olasıdır. Yaratıcı yeteneğinizden yararlanarak  kendi benzersiz tarzınızı  da geliştirebilirsiniz.
09:57 Ay ve Uranüs arasındaki uyumlu enerji ile beklenmedik sürprizler yaşayabilirsiniz.
10:30 Ay ve Venüs arasındaki uyumlu kontak ilişkiler açısından değerlendirilebilir ,duygularınızı paylaşma konusundaki açıklığınız ve dürüstlüğünüz gerçek dostluğu ve gerçek aşkı destekler. Her türlü ilişki ve  özel aşk ilişkileri bu etki  altında gelişebilir.
14:48 Mars Yengeç burcuna geçiyor, bununla ilgili ayrı bir post hazırladık daha detaylı bir şekilde okuyabilirsiniz.
Yazımızı Hasan Ali Yücel’in beğendiğim bir şiiri ile sonlandırmak istiyoruz , tekrar bayramımız kutlu olsun, sevgiler.
23 NİSAN
Yurdu koruyan, yarını kuran,
Sen ol çocuğum.
Eskiyi unut, yeni yolu tut, Türklüğe umut,
Sen ol çocuğum.
Bizi kurtaran, Öndere inanan, her işte üstün,
Sen ol çocuğum.
Çalışıp öğren, her şeyi bilen, yurduna güven,
Sen ol çocuğum.
                                   Hasan Ali Yücel