• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2021

NİSAN 2021


NİSAN 2021

24 NİSAN 2021 CUMARTESİ GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, herkese iyi hafta sonları diliyoruz. Bugün güne Ay Başak enerjisi ile başlıyoruz. Günün diğer gökyüzü hareketlerinin bize verdiği mesajlara bakacak olursak;
06:09 Ay Neptün birbirlerine karşıt durumdalar Başak burcundaki Ay kılı kırk yaran düşünceler içindeyken Balık burcundaki Neptün kafaların karışmasına, yanılgılara, aldanmalara  sebep olabilir bu yüzden sabah erken saatlerde sizin için önemli karar almamanızda fayda vardır. Fakat aynı zamanda bu karşıtlık yaratıcılığın da yüksek olduğunu anlatır.
09:41 Merkür ve Uranüs Boğa burcunda kavuşuyorlar, kavuşumlar hem olumlu hem olumsuz çalışır olumlu tarafından bakacak olursak zihnimizde daha yüksek bir farkındalık yaratır, yaratıcı , zihinsel çalışmalar için kolay bir enerji akışı vardır, bilimsel ve teknik çalışmalar için verimli bir etkidir. Olumsuz tarafından bakacak olursak zihin hızlı çalıştığı için  dikkatimiz çabuk dağılabilir bu yüzden planlar yapmak veya bir rutine bağlı kalmak için iyi bir zaman değildir.  Araç kullanırken veya makine kullanırken dikkatinizin dağılma eğiliminin bilincinde olun. Bilgisayarlar ve  elektronik  cihazlar  arızalanabilir.
13:49 Ay ve Plüton arasındaki uyumlu enerji ile duygularımız daha güçlü ve kontrolü elimizden bırakmak istemeyeceğimiz bir ruh halinde olabiliriz.
Ay bu açısından sonra boşluğa giriyor ve 19:05’e kadar boşlukta kalacak. Bu süreçte zaten evde karantinada olduğumuz için yarım kalan işlerimizi kolaylıkla bitirebilme şansımız olabilir. Yarım kalmış bir kitabınızı bitirebilirsiniz, dolaplarınızı düzenleyebilir, sürüncemede kalan el işlerinizi bitirebilirsiniz.
19:05 Ay Terazi burcu seyahati başlıyor uzlaşmacı, diplomatik, ilişkilerin önem kazanacağı 2,5 gün bizi bekliyor etrafımızdaki kişiler arasında denge ve barışı sağlamak isteyebilir arabuluculuk yapabiliriz. Sağlık açısından böbreklerle ilgili şikayetler söz konusu olabilir , bugünlerde fazla şekerli besinler tüketmemeye özen gösterilirse daha iyi olur. Kendimize bakım yapmak ve güzelleşmek isteyeceğimiz günlerdir.
20:19 Ay Mars arasındaki gergin enerji duygularda kargaşalara , çatışmalara sebep olabilir. Düşünmeden harekete geçebilir, öfkemizi kontrol etmekte zorlanabiliriz, bu enerjiyi bizi mutlu eden şeyler için kullanırsak süper olur, sevgiler.