• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2022

NİSAN 2022


NİSAN 2022


1 Nisan sabahı saat 09:25’te Koç burcunun 11. derecesinde Kiron ve Merkür ile kavuşan Yeniay şifacı olma özelliği taşıyor. Yeniay an haritasında İkizler burcu yükseliyor ve yöneticisi Merkür Yeniay ve Kiron ile Koç burcunda kavuşumda. Koç enerjisi harekete geçirici, motive edici ve cesaret verici bir enerji taşır. Bu Yeniay ile cesur girişimler yaparken Merkür de  cesur ve girişimci aklı ile destek verecek. Kiron Yeniay zamanı kendimize faydamızın dokunamadığı konularda  başkalarını  iyileştirmek için çözümler bulacağımız , onları yapmaya korktukları konularda cesaretlendireceğimiz ve şifa vereceğimiz , onların şifa bulması ile kendimizi iyi hissedeceğimiz bir süreçte olacağımızı anlatıyor. Yükselen burçlara göre etkilerine bakacak olursak;
KOÇ
Yükseleninizde gerçekleşecek  Yeniay’ la; aileniz ve yakınlarınız, çocuklarınız, gayrimenkulleriniz, işiniz ve çalışma arkadaşlarınızla, eğitimlerle ya da ticari işlerinizle ilgili konularda yeni başlangıçlara imza atabilirsiniz. Özellikle Yeniay’dan birkaç gün sonrasında,  çocuklarınızla kardeşlerinizle  veya ebeveynlerinizin  ile ilgili konularda yeni girişimler, başlangıçlar , yeni durumlar ortaya çıkabilir. Diğer taraftan siz de yeni bir eğitime başlayabilir, yeni iş görüşmeleri veya sözleşmeleri yapabilir, yeni bir kitap yazmak için hazırlıklarınızı hızlandırabilirsiniz. Bazılarınız için aşk konuları gündeme gelebilir. Bazılarınız için de önemli kararlar söz konusu olabilir.  Diğer taraftan Kiron’un da kavuşumda olacağı bu yeniayda özellikle ilişkileriniz, arkadaşlıklarınız ve dostluklarınız konularında bazı yaralar alsanız da tüm çevrenizin şifacısı olabilir, onlarla konuşarak ve dertleşerek bile onlara faydalı olabilirsiniz.
BOĞA
Yeniay, daha önce göremediğiniz şeylerle ilgili  kötü alışkanlıklar, düşünceler ve geçmişle ilgili anılar hakkında bir takım yeni durumlar ortaya çıkabilir. Bu süreçte içe çekilebilir,  sırlar, gizemler, arkanızdan  çalışan insanlar, başarmaya çalıştığınız şeylerle çelişebilirsiniz. Bu, anda mevcut olmanızı, korkuyla veya her ne ortaya çıkmaya başlarsa orada olmanızı isteyen bir Yeniay'dır, hayal gücünüzü, hayallerinizi ve geçmişinizi içeren konular harekete geçer;  ruhla, benlikle veya bilinçaltı zihninizle bağlantı zamanıdır. Kiron ve Merkür ile kavuşan Koç Yeniay’ını, iyileşmek, dinlenmek ve geçmiş acılarınızdan ,yaralarınızdan zihninizi  arındırmak için kullanabilirsiniz. Mutluluğunuzun ve doyumunuzun önünde duran her şeyi salıvermek zamanıdır.
İKİZLER
Yeniay ile  birlikte özellikle kariyeriniz ve kariyerinizin getirileri ile ilgili anlaşmalar ve sözleşmeler yapmak için yeni adımlar atabilirsiniz. Kariyer getirilerinizi arttırmak için araştırmalar yapabilir, bu konularda sosyal çevrenizin veya ailenizin fikirlerini alabilirsiniz. Diğer taraftan arkadaşlarınız ya da sosyal çevrenizle ilgili konularda yeni adımlar atabilir yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Yeniaydan birkaç gün sonrası yeni bir arkadaş çevresine dahil olmak ya da bir sosyal projede yer almak isteyebilirsiniz ve böylece çevrenizi genişletebilirsiniz. Kiron’un da eşlik edeceği bu yeniayda arkadaşlarınızdan yana yara alabileceğiniz gibi sosyal projelerde yer alarak ihtiyacı olanların şifacısı olabilirsiniz.
YENGEÇ
Toplumdaki duruşunuza ve  kariyerinizle ilgili  gelişme konusundaki hedeflerinize olan hassasiyetiniz bu  Yeniay ile  vurgulanıyor olacak. Yeniay süresince özellikle 2 gün sonra yeni iş planları ve hedefleri geliştirmek için iyi bir zaman ve kariyer hedeflerinizle ilgili olarak yenilenme ve canlanma zamanı.  Topluma ve bir profesyonel olarak yansıtmakta olduğunuz kişiliğinizin unsurlarına odaklanma zamanıdır. Bu, süreç kariyer veya kamu sorumluluklarıyla meşgul olacağınız bir aşamadır aynı zamanda bu süreçte evlilik yapabilir, yeni bir kariyeriniz olabilir özellikle bu konularla ilgili acılarınız ve yaralarınız  varsa iyileştirme, zihinsel olarak çözüm bulma ve Koç enerjisinin vereceği ataklık ve cesurlukla yeni hedeflerinize sarılma zamanıdır.
ASLAN
Yeniayla; uluslararası işleriniz, hukuki ve akademik süreçleriniz, kitap yazmak ya da yayımlamak ilgili konularda, uzakta yaşayan akrabalarınızla ilgili konularda, dinsel ve ilahi konularda, seyahatlerinizle ilgili  ya da sosyal medya aracılığı ile kendinizi ya da işinizi tanıtmakla ilgili yeni başlangıçlara imza atabilirsiniz. Özellikle Yeniay’dan birkaç gün sonrasını, bu konularla ilgili yeni girişimleri yapmak için kullanabilirsiniz.  Diğer taraftan Kiron’un da kavuşumda olacağı bu Yeniay’da sosyal medyayı kullanarak sizden uzakta olan kişilere bile şifa dağıtabilir, uzakta size ihtiyacı olan kişilerle iletişimde kalarak iyileşmelerine katkıda bulunabilirsiniz.
BAŞAK
Bu bir güçlenme zamanı. Kendinizi ve  ustalık becerilerinizi geliştirmenin yanı sıra, her türlü ortak kazançlardan gelen kaynaklar, vergi, sigorta , okült konular, ameliyatla ilgili yeni gündemleriniz olabilir. Ayrıca bir finansal plan, tasarruf planı, kredi almak veya birleştirmek ve muhasebe işlerinde çalışmak için uygun bir zamandır. Bu süreçte bu konularla ilgili kendinizi şifalandıracak çözümler için yeni atılımlar, başlangıçlar yapabilirsiniz.
TERAZİ
Kironik Yeniay’dan birkaç gün sonra, anlaşma ve sözleşmelere imza atmak, yakın ilişkide bulunduğunuz kişilerle konuşmak, anlaşmaya varmak, sorunları çözmek için iyi bir zaman dilimi olacaktır. Eşinizle, partnerinizle ya da ortağınızla birlikte atmak istedikleriniz için yeni adımlar atabilir ya da yeni bir ortaklığa başlayabilirsiniz. Bazılarınız için de taşınmak söz konusu olabilir. Evlilik yapabilirsiniz. Kiron’un aynı alanda olması ile özellikle yakınlarınıza şifa dağıtabilir, eşinizin ya da ortağınızın sorunlarını çözmek için  destek verebilirsiniz. İlişkilerde aldığınız yaraları şifa dağıtarak sarabilirsiniz.
AKREP
Yeni Ay, yeni diyet rejimlerinin, sağlıklı rutinlerin ve tatmin edici çalışma programlarının başarılı bir şekilde başlatılabileceği bir zamanın habercisidir. İşinizi halletmenin, ayrıntılarla başa çıkmanın ve yeniden organize ederek ya da sadece işinize yetişmenize yardımcı olacak görevlerde hevesle çalışarak verimliliğinizi artırmanın zamanı geldi. Ayrıca, eleştirel düşünmenin  bu süreçte  en üst noktada olduğu , her türlü analiz için iyi bir zamandır. Bu dönem, her şeyi çözme arzusu, aynı zamanda faydalı olma arzusuyla işaretlenir. Bu konularla ilgili  etrafınızdaki  kişilerin acılarına ve yaralarına çözümler bulup onların şifalanmasıyla  şifalanacağınız bir süreçte olacaksınız.
 YAY
Yeniay’ın enerjisi size özellikle çocuklarınız, aşk hayatınız, hobileriniz, yaratıcı yönleriniz, hayattan keyif aldınız şeylerle ilgili yeni başlangıçlar yapma motivasyonu verecektir. Çocuklarınız ve partnerinizin şifacısı olabilir, konuşarak, anlatarak, paylaşarak onlara şifa verebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili konularda anlaşma ve sözleşmeler yapabilirsiniz. Yeni bir eğitime başlamaları ya da onların sağlıkları ile ilgili konularda özellikle yeniaydan birkaç gün sonra yani ay büyümeye başladığında, adımlar atabilir, görüşmeler yaparak sözleşmelere imza atabilirsiniz. Hayatınıza yeni birini almak konusunda motivasyon hissedebilirsiniz. Diğer yandan bir hobinizle ilgili eğitime başlayabilir ya da yaratıcı yönlerinizi sergilemek için adımlar atabilirsiniz. Yaralı şifacı Kironun, kulağınıza fısıldadığı, yapamazsın zaten bu konuda yaralısın dediği cümleleri duymazdan gelin çünkü öldürmeyen yaralar sizi güçlendirdi ve yapabilirsiniz.
OĞLAK
Ailevi konular, ebeveynler ,ev ve eve ait konularla ilgili yeni başlangıçlara imza atabilirsiniz. Özellikle yeniaydan birkaç gün sonrasında, gündeminizde olan, eve ait konularda bir takım planlar yapabilir , evinizden veya  başka bir şehre taşınmaya karar verebilirsiniz. Kiron ile kavuşumda olan bir Yeniay olduğu için geçmişten gelen sizi ve ailenizi acıtan konularla ilgili konuşarak aile bireylerinin bir takım yaralarına çözümler bulabilir, onların rahatlaması şifalanması  ile sizler de şifalanabilirsiniz. Belki bu dönemde  bir bebek haberi gelebilir  veya ailede söz, nişan evlilik gündemleri olabilir.Bazılarınız uzun zamandır istediği evini alabilir.
 KOVA
Yakın çevre , akrabalar, kardeşler, iletişim becerilerimizi, öğrenme yöntemlerimizi, günlük etkileşimlerimizi ve temaslarımızı  anlatır. Bu, yeni bir şeyler öğrenmek,  günlük yaşamın ayrıntılarına bakmak ve başkalarıyla zihinsel bir ilişki geliştirmek için uygun bir zamandır. Çevreniz hakkında daha fazla bilgi sahibi olacağınız ve daha fazla uyanıklık yaşadığınız zamandır. Testlere girmek, formları doldurmak, yeni bir kursa başlamak, mektup yazmak, telefon görüşmeleri yapmak ve günlük işlere enerji vermek için iyi bir zaman. Bu süreçte yakın çevrenizdeki kişileri tüm bu saydığımız konularda şifa verebileceğiniz bir süreçte olacaksınız.
BALIK
Parasal konularda yeni başlangıçlar ve girişimler yapmak için Yeniay enerjisinin 2 gün sonrasını kullanabilirsiniz. Bu süreçte geçmişte parasal konularda yaptığınız hataları düzeltme ve bu konularda şifalanma enerjisi altında olabilirsiniz. Belki para kazanma sürecinde bir takım göremediğiniz konular olmuş olabilir  ve bununla ilgili bir takım başlangıçlar, girişimler yapabilirsiniz. Başkalarına para kazanma konularında akıl verebilir ve onları bu konularda şifalandırabilirsiniz, bu da kendinizi iyi hissetmenize sebep olabilir.