• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2022

NİSAN 2022


NİSAN 2022

VENÜS BALIK BURCUNDA “AŞKI KUCAKLAMAYA HAZIR MIYIZ?”
Aşkı ve sevgiyi, güzellikleri , finansal ve sanatsal temaları anlatan  gezegen güzeller güzeli  Venüs Balık burcunun şefkatli, evrensel sevgiyi anlatan okyanuslarında yaklaşık 3 hafta boyunca  romantizm, aşk, şefkat, iyi niyetle hareket edecek ve evrene pembe gözlüklerle  bakmamızı sağlayacak.
Venüs Balık burcunda yücelir bu yüzden de doğasının en güzel özelliklerini sergilemeye meyilli olur ve yeryüzüne verdiği enerji ile aşkta ve romantik ilişkilerde şanslı ama hassas ve duygusallık  söz konusu olur. Bu 25 günlük süreçte bu enerjiden en iyi şekilde faydalanmak için;
*Sevdiklerinize karşı duygularınızı sevgiyle ifade etmeli ve davranışları kontrol etmeyi bırakmalısınız
* İlişkilerde kibar ve alçakgönüllü olmaya çalışın
 * Kalpten konuşmayı deneyin
 * Hayat arkadaşınızla herhangi bir yanlış anlamayı çözmek için,
 *Sağlık hedeflerinizi   belirlemek için ,
 * Geleceğinizle ilgili önemli kararlar almak için ,
* Beklenen getiri sağlayabileceği için yeni girişimlere yatırım yapmak için iyi bir zamanda olacağız.
Bu güzel etkinin yükselen burçlara etkisine bakacak olursak;
KOÇ
Bu süreçte kendinizi sosyal ortamlardan uzaklaştırmak isteyebilirsiniz. Gerek ikili ilişkilerden, gerekse sosyal ilişkilerden geri çekilme eğilimi görülebilir. Aşk ilişkilerinde geçici bir süre için zorlanmalar, yanlış anlaşılmalar, kayıplar, perde arkası oyunlar yaşanabilir. Bu dönemde duygularınızı  rahat ifade etmekte de zorlanabilirsiniz. Huzuru yalnızlıkta bulabilirsiniz, meditasyon benzeri çalışmalar için ideal transitlerden biridir.
BOĞA
Organizasyon ve aktivitelere ya da partilere katılmak, pek çok yeni insanla bir araya gelmek  isteyebilirsiniz. Sosyal ortamlarda kadın figürlerinden gelen  destek olabilir. Bazılarınız bu dönemde çevresinde  saygınlık ve prestij kazanabilir  ve bu sayede  daha geniş çevreleri olabilir. İş yatırımları ve kazanımlar alanlarında da olumlu gelişmeler olabilir. Çalışmayanlar  arkadaşlarıyla, sosyal çevreden insanlarla güzel vakitler geçirebilir . Dernekler, kulüpler gibi yardım amaçlı organizasyonlarda topluma fayda üretmek açısından ya da sosyalleşmek açısından da olumlu etkiler taşır. Bazılarınızın  etrafında artistik ve sanatsal yönü gelişkin kişiler olabilir.
İKİZLER
İş ve kariyer, prestij ve saygınlık, geleceğe yönelik planlar, hayatınızda etkin ve yönetici pozisyonunda bulunan kişilerle ilişkilerinizi bu dönemde iyi değerlendirirseniz profesyonel açıdan olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu dönemde işinizde üstlerinizle  iyi geçinmeniz size artı fırsatlar getirebilir örneğin; yönetici pozisyonundaki kişilerden, patronlarınızdan  iyilik ve fayda görebilirsiniz. Bazılarınız sanatsal konularla ilgilenebilir, artistik yaratıcılığınızı, yeteneklerinizi toplum önünde görünür hale getirebilirsiniz. Kimilerinizin  bu süreçte söz, nişan, evlilik konuları gündeme gelebilir. 
YENGEÇ
Dış seyahatler yapmak, yabancılarla ortaklaşa işlere girişmek ve eğitim , medya, satış ,pazarlama  konuları açısından olumlu etkiler altında olabilirsiniz. Uzun yolculuklardan, yabancı kültürlerden insanlarla bir araya gelmekten, yeni şeyler öğrenmekten keyif alınacak bir dönemdir. Alışılmış kalıplar dışına çıkmak, hayatınıza değişiklikler getirmek için güzel bir zaman dilimidir. Bu dönemde bazılarınız  yeni ve ilginç, muhtemelen de yabancı kişilerle tanışabilir; hayata karşı olumlu bakış açısı kazanmanıza sebep olacak olaylarla ya da kişilerle karşılaşabilir,  yabancılardan , ya da uzak akrabalarınızdan faydalar görebilirsiniz. Bazılarınız yurt dışı seyahatlerinde hayatının aşkını bulabilir.
ASLAN
Başkalarıyla müşterek değerlerin, başkalarından beklentilerin karşılanabileceği bir dönemde olabilirsiniz. Bazılarınız bu süreçte daha önce  tahsil edemediği alacaklarını alma şansı yakalayabilir veya bu konuda uzlaşma sağlayabilir. Aynı zamanda, sekizinci ev eşinizin  finansal durumunu da gösterir bu dönemde eşinizin ekonomik durumunda olumlu gelişmeler olabilir. Hisse senedi, tahvil, bono gibi başkalarıyla birlikte sahip olduğunuz maddi değerlerde de artış olabilir. Bazılarınız için miras konularında, olumlu gelişmeler olabilir.
BAŞAK
İkili ilişkilerde olumlu gelişmeler yakalanabilir. Bu zamana kadar olumsuz giden şeyleri düzeltme şansı artar. Evlilik için çok ideal bir transittir. Ortaklaşa girişimler açısından da uygun, her türlü ilişkileri güçlendirici bir transittir. Burası, transit Venüs’ün doğal özelliklerini en çok hissettirdiği alanlardan biridir. İlişkiler adına en iyi konumlandığı yerdir. Riskli yanı, fazla uzlaşmacı ve kabullenici, karşı tarafa dayalı hareket etmektir. Yasal konularda şansın artması, uzlaşma sağlanması gibi olumlu etkiler ortaya çıkartır. İş anlaşmaları yapmak, ortak işlere girmek açısından çok uygun bir dönemdir.
TERAZİ
Çalışma hayatınızda  astlarınızdan, size hizmet  eden kişilerden  fayda görebilirsiniz. İş ilişkileriniz   iyi olacağı için de başarı daha kolay olacaktır. İş ortamında huzuru sağlama, işle ilgili sorunlarda uzlaşma sağlamak bu dönemde daha rahat akacaktır. Eğer bazılarınız iş değiştirmiş ise yeni iş yerine kolaylıkla adapte olabilirler. İş yerinde çalışma arkadaşlarınızla ilişkileriniz daha rahat olacaktır bazılarınız bu süreçte iş arkadaşlarınızdan birine aşık olabilir. Bu alan sağlığı da anlatır ama Venüs buradayken hastalık ve zayıflıktan belli ölçüde korunabilirsiniz fakat tatlı ve kilo yapıcı yiyeceklerden uzak durmak gerekir.
AKREP
Aşk ve ilişkilerde olumlu etki altında olacaksınız. Venüs bu evi sevdiği için buradaki transiti keyifli sonuçlar ortaya çıkarabilir. Kişinin cinsel hayatı olumlu etkilenir. Çocuk sahibi olmak adına iyi bir transittir. Venüs bu alandan geçerken  kişisel haritalarınızda iyi açılar alıyorsa çocuklarla ilgili ilişkiler keyif vericidir. Hobilere daha fazla vakit ayırılabilir, sanatsal faaliyetler için uygun dönemdir , kısa tatillere çıkmak , sosyalleşmek ,arkadaşlarla eğlenmek açısından da uygun zamanlardır.
YAY
Ev hayatınız ve ailevi ilişkilerle ilgili konularda olumlu etkiler altında olabileceğinizi anlatıyor. Bu dönemde  yuvanızda, ailenizin yanındayken kendinizi güvende ve huzurlu hissedebilirsiniz. Venüs estetik ve güzellikle ilişkilidir, bu dönemde evinizi yeniden dekore etmek, evinize estetik dokunuşlar vermek isteyebilirsiniz. Evinizde yolunda gitmeyen bir şey varsa, bunu düzeltmek ve ev ortamınızda istikrar yaratmak için her şeyi yapabilirsiniz.  Bazılarınız belki bir aile üyesi sayesinde  yeni biriyle tanışabilir,  bazılarınız ev dekorasyonu için  mimar, emlakçı, tasarımcı ile  tanışabilir. Eğer bir ilişkiniz varsa istikrarlı ve sıcak bir yuva yaratmaya odaklanabilirsiniz. Bazılarınız evlenmeye karar verebilir.
OĞLAK
Yakın çevreyle sosyallik ve uyum sağlayabilme anlamında olumlu bir etki altında olacaksınız. Çevreyle iyi iletişim içerisinde olmanız iyi kapılar açabilir. Etrafınızda huzur ve denge sağlayabileceğinizden, arabuluculuk yaparak yakın çevrenizde olagelen anlaşmazlıkların sona ermesine katkıda bulunabilirsiniz.  Fikirlerinizi konuşma veya yazma yoluyla başkalarına iletmek gereken işlerde başarılı olabilir; reklam, tanıtım, pazarlama, satış, gazete, bilgisayar, internet gibi alanları iyi kullanmanız sayesinde başarı elde edebilirsiniz. Önemli görüşmeler, anlaşmalar yapmak, seyahatlere çıkmak, eğitim almaya başlamak, iletişimsel becerilerini kullanmak için uygun bir dönemdir.
KOVA
Venüs Balık burcu seyahati boyunca  yatırım ve alışveriş yapmak açısından olumlu etkiler alabilirsiniz. Artistik ve sanatsal konulardan, yaratıcılık gerektiren işlerden, hediyelik eşya, giyim kuşam eşyaları, takılar gibi Venüsyen alanlardan kazanç elde etme fırsatları çıkabilir. Kazançlarınızda artış söz konusu olabileceği gibi güzellik ve estetik için ya da sanatsal konulara harcamalarınız da artabilir. Aynı zamanda sizi güvende hissettirecek, size daha fazla özsaygı kazandıracak ve aynı değerlere sahip olacak insanlara otomatik olarak çekilebilirsiniz. Bu dönemde parayla çalışan biriyle tanışabilirsiniz (muhasebeci veya bankacı gibi). Bu geçiş, finansal kaynaklar için talepte bulunmak için de iyidir.
BALIK
Yükselen burcunuzdaki Venüs ile  uzlaşmacı tavır ve iyi ilişkileriniz sayesinde, dikkatleri üzerinize çekebilme ve koşulları istediğiniz gibi yönlendirebilme şansınız artar. Kendinize bakım yapmak, dış görünüşte, giyim kuşamda değişiklikler yapmak açısından uygun zamandır. Bu değişiklikler, başkaları tarafından rahatlıkla fark edilebilir, insanları cezbedebilirsiniz. Bu dönemde kendinizi başkalarına ifade etme, başkalarıyla sosyalleşme arzunuz da artar. Başkalarına ayak uydurabilmek, birlikte hareket edebilmek kolaylaşır. Arkadaşlarla hoş vakit geçirmek, eğlenceli konulara yönelmek, biraz hareket etmek, hatta seyahat etmek için ideal bir süreçtir.
Sevgiler…