• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2022

NİSAN 2022


NİSAN 2022

11-17 NİSAN  2022 HAFTASI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Yepyeni ve çok özel astrolojik olayların olacağı bir haftaya Ay Aslan burcundayken giriyoruz bu hafta kendi yetkinliğimizi daha fazla kullanmak, yaratıcı yeteneklerimizi ve organizasyon becerilerimizi daha fazla kullanmak istediğimiz, hayatın daha çok keyifli alanlarını yaşamak isteyeceğimiz, çocuklarımızla daha fazla vakit geçireceğimiz bir süreçte olacağız. Ay  Aslan günleri kendimizi kuaföre atıp saçımızda değişiklikler yapmak için de uygun zamanlardır, ister rengini, ister biçimini değiştirin isterseniz bakım yaptırın, kendinizi şımartın, canlar.
11 Nisan Pazartesi günü 05:09 Merkür Boğa seyahati başlıyor, Ay Uranüs karesi sabah saatlerinde beklenmedik durumların ortaya aniden çıkması ile planlarımızda değişiklikler yapabiliriz Akşam saatlerinde . Ay Düğümleri ve Satürn arasındaki gergin enerji  çok uzun ve verimsiz biçimlerde çalışacağımızı ,emrimizde çalışan kişilerin yanımızdan ayrılabileceği , karamsarlığımızın ve endişelerimizin  artabileceği, servis aldığımız kişi veya kurumlardan fayda göremeyeceğimiz
durumlar yaşayabiliriz. Kurallara, normlara uygun olmayan tavırlara, yollara girebileceğimiz
gizli işler çevirebileceğimiz, hata yapabileceğimiz süreçte olabiliriz.
 12 Nisan Salı günü 17:20’de Jüpiter Neptün yönettikleri Balık burcunda kavuşacaklar. Jüpiter ve Neptün, 17 Mart 1856'dan beri ilk kez Balık burcunda buluşacak bu kavuşum  23 °  59’ Balık'ta.  Jüpiter şans, talih , bolluk , bereket gezegenidir ve temasta bulunduğu her şeyi bütüp genişletir.  Neptün ise manevi bilinmeyenin büyülü, gizemli enginliği ile ilişkilidir.  Neptün, bilinçaltını, rüyaları, sanatı, eğlenceyi, hayal kırıklıklarını, aldanma ve aldatmaları,  psişik güçleri  anlatır. Neptün ve Jüpiter’in Balık burcunda oluşturduğu bu ruhsal kozmik birlik,  sanatsal ilham da veren derin  idealizm duygusu , manevi anlamda genişleme, ilahi olanla olan bağımızın artması, mistik sanatların, yaratıcılığın veya duygusal iyileşmenin keşfini  de anlatıyor. Ay 13:16-17:07 arasında boşlukta olacak bu süreçte yarım kalan işleri bitirebiliriz.
13 Nisan Çarşamba günü Ay Başak burcu seyahatine devam ediyor sabah saatlerinde ilişkilerde hoş olmayan durumlar yaşanabilir, ilişkilerinizde tartışmalar, anlaşmazlıklar olabilir, farkında olalım. Akşam saatlerinde meydana gelecek sürpriz durumlar yaşana tatsızlıkları unutturabilir.
14 Nisan Perşembe sabah saatlerinde hayatımızda gitmemiz gereken yönünde kadersel olarak güzel gelişmeler ve fırsatlar ortaya çıkabilir. Öğleden sonraki saatlerde aldanmalara, hayal kırıklıklarına sebep olabilecek enerjiler hakim olacağından çok dikkatli davranmamızda fayda vardır. Gece saatlerinde daha derin ve duygusal anlamda güçlü olacağımız, ailevi ilişkilerimizin güçlü olacağı zamanlar. Ay 21:11-23:45 arası Ay boşlukta olacak ve 23:45’te Ay Terazi burcuna girecek.
15 Nisan Cuma günü Ay Terazi enerjisi ile gün başlıyor, daha adil davranacağımız, hayatımızdaki her türlü ilişkilerin önem kazanacağı ve etrafımızda ahenk ve uyum arayacağımız bir süreçte olacağız. 06:05 Mars Balık burcuna girecek yaklaşık 2 ay boyunca  Mars Balık burcunda  arzuladığı gibi direkt ve doğrudan hareket edemeyecek enerjisi azalacaktır. Bu süreçte   tolerans ve bağışlayıcılığımız  azalabilir, huzursuzluk hissedebiliriz ama tüm enerjimizi  ruhsal konulara vererek maneviyatımızı daha da artırabiliriz.
16 Nisan Cumartesi Ay Terazi burcunda ilerliyor, günün ilerleyen saatlerinde sorumluluklarımızı yerine getirmekte daha kolay  etkiler altında olacağımızdan yapacağımız işlerde daha rahat bir akış olacak ve çevremizdeki deneyimli kişilerden destekler alabileceğiz.
17 Nisan Pazar Ay Akrep burcu seyahati başlayacak ve duygusal olarak her şeyi daha yoğun yaşayacağımız bir modda olacağız. Kredi, borçlar, ödemeler, ortaklıklardan gelen maddi kazanımlar, ameliyat konuları, psikolojik değişim, dönüşüm ,arınma konuları bugün gündemimizde olacak. Haftanın kozmik olayları size şifa versin, sevgiler.