• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2022

NİSAN 2022


NİSAN 2022

TERAZİ BURCUNDA  DOLUNAY
16 Nisan 2022  saat 21:55 Terazi burcunun 26°sinde Dolunay yaşayacağız, tutulma Terazi burcunda olduğu için 2 hafta boyunca hayatımızdaki tüm ilişkiler Dolunay’ın merceği altında olacağından her türlü ilişkilerimizdeki sırlar, gizemler, konuşulmamış , sürüncemede kalan her şey netlik kazanacak. Bu süreçte ilişkilerimizde daha önce  fark etmediğimiz gerçekleri tüm çıplaklığı ile görüyor olacağız.
Dolunay Terazi burcunda olduğunda güzelliği seven, çatışmalardan nefret eden , daha diplomatik, sanatsal ve barış arayan bir ruh halinde olacağız.  Terazi  işbirlikçi ve sevimli bir burç olduğu kadar  aynı zamanda harekete geçirici öncü burçlardandır . Dolayısıyla Terazi Dolunay’ının teması  dinamiktir ve Satürn ile olan ilişkisi sorumluluk almanın yanı sıra denge arayışında olacağımızı anlatıyor.
Dolunay an haritasının 5-11 aksında gerçekleşecek; eğlence tarzımız, sosyal hayatımız, yakın arkadaşlar ve geniş çevrelerle ilgili durumlar, çocuklarımız, aşklar, hayatın daha rahat ve pürüzsüz akmakta olan yüzü ile ilgili konular, ümit ve beklentilerimizle, başkalarından destek beklentimizle ilgili konular tüm ilişkilerimizle ilgili durumlar vurgu kazanıyor olacak. Dolunay’ın yöneticisi Venüs Balık burcunda ‘’Pembe gözlükler’’ ile  Balık burcundaki Jüpiter Neptün kavuşumuna doğru ilerlemekte  artistik ve sanatsal konularda ilham perileri bizimle olacak bu da yaratıcılığımızı artabilir. Artistik ve sanatsal projelerimizi sergilemek ortaya çıkarmak için son derece olumlu etkiler  söz konusu  aynı zamanda duygusal anlamda yoğun ve romantizme yönelik etkilerle ,etrafımızdakilere karşı şefkat ve merhamet duyabiliriz.  Bu süreçte idealistçe ve insanlığın hayrına işler yapabiliriz zaten mübarek Ramazan ayındayız bunun etkisi ile yardıma gereksinim duyan etrafımızdaki kişilere bütünün hayrına yardım etmek onları sevindirmek bize iyi gelebilir.  Özel ilişkilerimizde de karşı tarafı düşünmeye yönelik ve fedakârca etkiler devrede olacağından karşı tarafı olduğundan fazla görme, idealize etme riski de hayli fazla  olabilir onun için farkında olup sınırlarımızı aşmayalım canlar.  
Yine bu süreçte aşk ve sevgi alışverişlerinde , şans ve fırsatlar,  etrafımızda yarattığımız olumlu atmosfer ve çekicilik ile daha fazla artabilir. Zevk ve keyfe düşkünlükte de artış görülebilir, her zamankinden daha fazla iyi yaşama ve hayatın keyfi yönlerine kayma, lüks ve kaliteye düşkünlük gösterebiliriz. Ayrıca evlilik için , ortaklaşa projeler için ve ortaklık gibi birlikte harekete yönelik girişimler açısından çok uygun zamanlardır. Estetik ve güzellikle ilgili girişimler yapılabilir. Her türlü sosyal ortama girmek açısından da olumlu etkiler devrededir.
Dolunay ayrıca güç ve yenilenme gezegeni Plüton'a T-kare açı kalıbı ile bakıyor bu açı kalıbının apexinde  harekete geçiren bir etki oluşturacak. Plüton ile her türlü ilişkilerde  daha yoğun, altta yatan duyguların yüzeye çıkması, güç mücadelelerinin de ortaya çıkması veya ilişkilerimizde daha güçlü olmamıza veya güçlü biriyle bağlantı kurmamıza sebep olabilir.
Dolunay an haritasında , Merkür,  Uranüs ile de kavuşum yapacak , zihinsel değişim ve aydınlanma söz konusu olabilir. Her türlü ilişkiler, sanatsal yaratıcılık, sinema, müzik, sanatsal yaratıcılık konularında vizyon ve  ileri görüşlülük kazanabiliriz. Her türlü ilişkilerimizde  yeni düşüncelere açık olmak, farklı bakış açıları yakalamak söz konusu olabilir. Bu kavuşum Dolunay an haritasının yöneticisi Venüs'ün yönettiği bir başka burç olan Boğa'da gerçekleşmesi farklı  beyin fırtınalarına, büyük değişimlere ve ilişkilerimizde  yeni bir farkındalık , sıra dışı vizyon kazanmamıza ve uzlaşmalara sebep  olabilir. Bu Dolunay’ın burçlarınıza etkilerini www.astrodanismanlik.com  sitemizden  Nisan ayı yorumlarımızdan okuyabilirsiniz, sevgiler.