• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2022

NİSAN 2022


NİSAN 2022

18-24 NİSAN 2022 HAFTASI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Merhabalar, haftaya Ay Akrep enerjisi ile başlıyoruz; duygular derin ve yoğun, sezgiler kuvvetli, ödemeler, borç-alacak konuları , kredi,  sigorta, ortaklıklardan elde edilen gelirler gündemimizde olacak.
18 Nisan Pazartesi bir hayli yoğun zor enerjiler altında olacağız. Merkür ve Uranüs Boğa burcunda kavuşuyorlar, sarsıcı , şaşırtıcı haberler alabiliriz bu da planlarımızı değiştirmemize sebep olabilir arkadaşlar. Bu etki ile  farkındalığımız  artabilir ancak plan yapmak, veya  rutine  bağlı kalmak kolay olmayabilir. Aynı zamanda ilginç fikirler, sıra dışı, ilginç  vizyonu olan projeler söz konusu olabilir.   Ayrıca araba ile giderken  veya herhangi bir elektronik alet kullanırken dikkatimizin dağılma olasılığı yüksek olacağından dikkatli olmakta fayda vardır. Bu birkaç gün telefonlar, bilgisayarlar, elektronik cihazlar ve aletler de arızalanabilir ya da bunlarla ilgili yeni gelişmelere tanık olabiliriz. Kavuşumda olan ikilinin aynı zamanda Venüs’e de uyumlu kontakları olacağından ilişkilerde de sıra dışı, beklenmedik güzel sürpriz durumlar yaşayabiliriz. Akşam saatlerinde Güneş Plüton gergin enerjisi güç çekişmelerine ,  güçlü insanlarla veya otorite figürleriyle ego çatışmaları söz konusu olabilir.
19 Nisan Salı günü erken saatlerde Ay Yay burcuna giriş yapacak, yabancılarla ilgili yurt dışı ve uluslararası ilişkiler, seyahatlerin gündemde olacağı , daha iyimser bir ruh hali içinde olacağımız birkaç gün başlıyor. Sabah saatlerinde Ay Mars gergin enerjisi ile kazalara, sakarlıklara  ve agresif davranışlara açık olacağız dikkatli olalım.
20 Nisan Çarşamba Ay Yay burcunda ilerlemeye devam ediyor ve erken saatlerde Güneş Boğa burcuna geçiş yapıyor dolayısı ile yaklaşık 1 ay sürecek Boğa mevsimi başlıyor doğum gününüz kutlu olsun sevgili Boğalar. Boğa mevsimi boyunca odak noktamız maddi konular ve 5 duyumuzun algıladığı güzellikler olacak. Sabah saatlerinde ilişkilere dikkat etmekte fayda vardır, gerginlikler söz konusu olabilir. Akşam saatlerinde aile büyüklerinden ya da bizden olgun kişilerden destek alacağımız bir süreçte olacağız. Gece saatlerinde abartılı duygular, yanılgılar söz konusu farkında olalım.
21 Nisan Perşembe günü sabah saatlerinde Ay Oğlak burcuna giriyor, ciddi ve sorumluluk sahibi olacağımız hedeflerimize odaklanacağımız birkaç gün olacak. Ay’ın Güneş ve Mars’a uyumlu açıları ile önemli kişilerle hedeflerimizi gerçekleştirmek, gelecek ile ilgili adımlar atmak için önemli girişimlerde bulunabiliriz.
22 Nisan Cuma günü erken saatlerde Ay Kiron gergin enerjisi duygusal travmalarımızı tetikleyerek geçmişte bizi üzen konuları gündeme getirebilir. Sabahın ilerleyen saatlerinde beklenmedik sürpriz gelişmeler yüzümüzü güldürebilir. Öğleden sonra Ay’ın Venüs ile olan kontağı ilişkilerde uyumlu bir akışta olacağımızı anlatıyor, aynı zamanda güzelleşmek, kişisel bakım yapmak, evimizi güzelleştirmek açısından kullanabileceğimiz zamanlar. Aynı zamanda küsler arasında da uzlaşma sağlayabiliriz. Akşam saatlerinde Ay’ın Merkür ile uyumlu enerjisi ile medya, tanıtım, pazarlama, ticari anlaşmalar, toplantılar yapmak, seminerler  vermek için uygun zamanlar. Ay’ın gece saatlerinde Neptün ile kontağı meditatif çalışmalar yapmak, ruhsal anlamda rahatlamak için keyifli bir süreçte olmamızı sağlayacak.
23 Nisan Cumartesi günü ‘’23 Nisan Ulusal Egemenlik Bayramı’’ kutlu olsun. Ay 06:52-09:17 arasında boşlukta olacak ve 09:17’de Kova burcuna giriyor ve özgürlük, bağımsızlık arzusunda olacağımız , sosyalleşmek isteyeceğimiz bir süreçte olacağız, günün anlam ve önemine uygun bir ruh halinde olacağız. Öğleden sonra Ay ve Güneş arasındaki gergin enerji  kadın erkek arasındaki uyumsuzluğu, duygu ve mantık arasındaki çatışmayı anlattığından önemli kararlar almamızı zorlaştırabilir, farkında olalım. Akşam saatlerinde ise Merkür Kuzey Ay düğümü ile kavuşumda iletişimde uyumu ve kadersel işbirliklerini anlatıyor. Önemli fikir alışverişleri ve görüşmeler açısından güzel etkiler altında olacağız.
24 Nisan Pazar günü Ay Kova burcunda ilerlemeye devam ediyor. Sabah saatlerinde Ay Kiron arasındaki uyumlu kontak arkadaşlar ve sosyal ortamlar için şifa verici nitelikte fakat sonrasında devreye giren Uranüs ve Ay arasındaki gergin açı beklenmedik tatsız gelişmelere sebep olabilir, planlarımız alt üst olabilir. Öğleden sonra kesinleşecek Ay Satürn gergin enerjileri her düşündüğümüzü söylememizi , ağzımızdan çıkanlara dikkat etmemizi öğütler nitelikte çünkü iletişimi engelleyici, kısıtlayıcı bir enerji hakim olacak. Her ne olursa olsun kendimizi  iyi hissetmek için bahaneler  bulacağımız bir hafta olsun, yıldızlarınız parlak olsun, sevgiler.