• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2022

NİSAN 2022


NİSAN 2022

25 NİSAN -5 MAYIS HAFTASI  “ SÜRPRİZ GELİŞMELERE HAZIR MIYIZ?”
Merhabalar çok önemli bir haftaya giriyoruz canlar, Boğa burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması beklenmedik , şok edici etkileri ile hayatımızda bir takım uyanışları yaşamamıza sebep olacak, değişim rüzgarları estiren  etkisini  Boğa burcu kişisel haritalarınızda hangi alanda ise o konularla ilgili durumları  6 ay içerisinde hissedeceğiz. Bu hafta ayrıca Merkür İkizler burcuna güçlü olduğu bir alana geçiyor; iletişim, ticari konular, eğitim süreçleri, kısa yolculuklar, kardeşler, yakın çevremizdeki kişilerle iletişimin daha fazla olacağı bir süreçte olacağız. Karizmatik gezegenimiz Plüton ise bu hafta geri hareketine başlıyor. Plüton gerilediğinde, gölge benliğimizle mücadele etme durumları olabilir.  Plüton enerjileri, hepimizin taşıdığı çok hoş olmayan kişilik unsurları da dahil olmak üzere, bize gerçekte kim olduğumuzu ifşa etme eğilimindedir. Bu gerileme sırasında, kendi hatalarımıza daha açık bir şekilde maruz kaldığımızı ve bizi geride tutan davranışları ortadan kaldırma veya yok etme fırsatı verildiğini fark ediyor olacağız, canlar.
25 Nisan Pazartesi 
Ay 03:33-13:14 saatleri arasında Kova burcunda boşlukta olacak bu süreçte teknolojik işlerinizi tamamlamak için iyi bir fırsat örneğin bilgisayarınızda uzun süredir yapmayı planladığınız dosyalama işlemlerinizi yapabilir, masa üstünüzü düzenleyebilir, bilgisayarınızdaki dosyaları hard diske aktarabilirsiniz. 13:14 Ay Balık burcuna geçiyor, maneviyatımızın yükseleceği , hassasiyetimizin artacağı, akışta olmak isteyeceğimiz 2,5 gün bizi bekliyor olacak. Öğleden sonra ise Merkür ile Neptün arasında çok güzel bir kontak var arkadaşlar etkisini birkaç gün boyunca hissedeceğiz. Merkür zihinsel aktiviteleri ,iletişimi anlatır. Neptün ise  rahatlama, yaratıcılık ve ruhsal arayışları anlatır.  O zaman sözlerimiz sakinleştirici yatıştırıcı bir etki yaratabilir  ve  başkaları için şifa verici olabilir. Psişik duyular keskinleşir ve sezgilerimizin artışı  aracılığıyla rüyalar, meditasyon, ruh rehberlerimiz veya tesadüfi karşılaşmalar yoluyla manevi bilgiler elde edebilme kabiliyetimiz artabilir. Bu birkaç gün  yaratıcı çalışmalar için iyi bir zaman olabilir. İletişim daha, şefkatli ve ruhani olacağı için ilişkiler de bundan olumlu yönde etkilenebilir. Bu etki altında sosyalleşmek, müzik dinlemek , meditasyon yapmak çok iyi gelebilir.
26 Nisan Salı
Bugün Venüs Ay düğümleri ile güzel enerjiler veriyor , canlar. Geçmişteki ilişkilerinizde  ya da var olan ilişkilerinizdeki hataları görerek,  yolunda gitmeyen her ne varsa  ve ilişkilerinizin size fayda sağlayıp sağlamadığını sorgulayabilirsiniz. Aynı zamanda parasal konuları da sorgulama söz konusu olabilir. Bu sorgulama sonucunda sevgi, aşk paylaşımı, ilişkiler ve parasal konularda fırsatlar elde edilmesi söz konusu olabilir. Kadersel karşılaşmalar hayatınıza yeni bir kişinin girmesine vesile olabilir bu kişiler geleceğinize yön verecek ,birlikte el ele yürünebilecek kişiler olabilir.
27 Nisan Çarşamba
Öğleden sonra Merkür Jüpiter uyumlu enerjileri söz konusu olacak ve etkisi birkaç gün devam edecek bu etki ile yabancılarla ilgili konular, seyahatler , uluslar arası işler, akademik eğitim konularında önemli görüşmeler anlaşmalar yapabilir, ufkunuzu, hayata bakışınızı, vizyonunuzu  genişletecek, aydınlatacak  yeni fikirler ortaya çıkabilir. Geleceğe ve ileriye umutla  bakma, seyahatler, eğitim, yayıncılık gibi aktiviteler açısından  çok uygun zamanlardır. Önemli anlaşmalar, konuşmalar, fikir tartışmaları bu süreçte çok iyi sonuçlar verebilir.16:35-19:09 arası Ay boşlukta olacak ve 19:09’da Koç burcuna geçecek daha enerjik ve dürtüsel davranacağımız, cesur olacağımız bir süreç başlayacak. Gece saatlerinde Venüs ve Neptün Balık burcunda kavuşacaklar Venüs yüceldiği alanda Neptün yönettiği alanda bu kavuşumun etkileri süper, artistik ve sanatsal konularda ilham perileri sizinle olacağından  yaratıcılık ,sezgisellik ve maneviyat çok yüksek olacak. Etrafınızdakilere karşı şefkat ve merhamet duygularınız daha fazla olabilir. İlahi olanla  bütünleşme arzusu artabilir. Yaratıcılık ve her türlü şifa çalışması ve romantik ilişkiler  da bu dönemde söz konusu olabilir. Ancak kendi hayal dünyanızda kaybolmamaya ve çevrenizdekilerin ihtiyaçlarını göz ardı etmemeye dikkat edin. Bu geçiş olumsuz anlamda sınırları bulanıklaştırabilir ve gerçeği çarpıtabilir, bu nedenle iletişimi açık ve dürüst tuttuğunuzdan emin olun.
28 Nisan Perşembe
Ay 03:18’de Boğa burcuna geçiyor ve Güneş tutulması için gökyüzünde yerini almaya başlalıyor. Bugün etkisini daha fazla hissedeceğimiz Merkür Plüton uyumlu enerjisi ile yeni şeyler öğrenmeye daha açık olacağız. Herhangi bir konuda düşüncelerimizin yeniden yapılanması, eski düşüncelerin dönüşümü söz konusudur. Zihinsel olarak idrak kapasitemiz  güçlenebileceğinden eğer  öğrenmek istediğiniz  konular varsa bu süreçte bu konulara yoğunlaşabilir, derin araştırmalar yapabilirsiniz. Aynı zamanda  yazma ve ifade becerileriniz  güçlenebilir,  zihinsel kalıplarınızı  kırabilir, düşüncelerinizdeki yeni açılımlarla kendinizi  dönüştürebilirsiniz.
29 Nisan Cuma
Bugün Oğlak burcundaki Plüton geri hareketine başlıyor. 29 Nisan'da 28° Oğlak'ta başlayacak ve 8 Ekim'de 26° Oğlak'ta sona erecek. Astrolojide Plüton,  yeniden yarattığı her şeye rağmen  yok etmeyi sever. Plüton geri giderken hayatınızdaki güç ve kontrol sorunları hakkında düşünmeye daha fazla meyilli olabilirsiniz. Bu süreçte sizi baskı altında tutan kişileri ve sürekli kontrol eden kişileri artık hayatınızda istemeyebilir onların gitmelerine izin verebilirsiniz. Eğer siz başkalarını veya hayatınızdaki her şeyi  çok fazla kontrol ediyorsanız artık yorulduğunuzun farkına varıp  bırakma eğiliminde olabilirsiniz. Kadersel  olaylar ve tekrar eden konular, kontrol alışkanlıklarınızdan, zorlamalarınızdan, bağımlılıklarınızdan veya önyargılarınızdan hangilerinin ortadan kaldırılması gerektiğini size bu 5 ay boyunca hissettiriyor olacak.
30 Nisan Cumartesi
Bugün Merkür İkizler burcuna giriyor ve hayatımızda iletişim hareketlilik kazanıyor. Gece 23:28 de ise Boğa burcunun 10 derecesinde Kuzey Ay Düğümü taraflı Uranüsyen bir Güneş tutulması yani Yeniay yaşayacağız. Bu tutulma ile değer verdiğimiz ve üzerinde çalışmak istediğimiz şeyleri tamamen değiştirebilir  ayrıca parasal kaynaklarla ilgili ani  fırsatlar olabilir , ancak istikrarlı ve sağlam Boğa enerjisi, sarsıntıların ortasında sabit kalmamıza yardımcı olabilir.
1 Mayıs Pazar
Bugün Venüs’ün Jüpiter ile Balık burcunda kavuşumu var bu çok güzel etkiler veren bir enerji Venüs ve Jüpiter astrolojinin en iyicil gezegenleri ve her ikisi de en sevdikleri Balık burcunda sevgi, aşk, ilahi aşk etkileri tam da bayramdan önceki arife gününde hepimizin yüreğini ısıtacak, umutlarını yeşertecek nitelikte. Aşk ve sevgi alışverişlerinde artış, duygu zenginliği, aşk ve ilişkilerden yana şans ve fırsatlar, parasal konularda fırsatlar , sanatsal yaratıcılıkta artış söz konusu olabilir. Zevk ve keyfe düşkünlükte de artış görülebilir. Her zamankinden daha fazla iyi yaşama ve hayatın keyfi yönlerine kayma, lüks ve kaliteye düşkünlük gösterebilir. Evlilik ve ortaklaşa projeler  için muazzam bir kavuşumdur bu süreçte yapılan evlilik ve ortaklıklarda şans etkisi fazla olduğundan devamlılığı  söz konusu olabilir. Bu birkaç gün estetik ve güzellikle ilgili harekete geçebilirsiniz. Yüreğinizdeki sevgiyi ve aşkı gösterme  ve karşılığını alma zamanı , iyi bir hafta olsun sevgiler.