• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2022

NİSAN 2022


NİSAN 2022

BOĞA BURCUNDA URANYEN KISMİ GÜNEŞ TUTULMASI
Boğa burcunda  gerçekleşen Güneş tutulmalarında sahiplenme, güvencede olma, üretmek ve biriktirmekle ilgili konular gündeme gelir. Boğa demek, sağlam adım atmak, risk almamak, maddi güvende olmak demektir. Boğa burcunda tutulma anında Uranüs gezegeni etkin bir rol alıyor, tutulma derecesine yakın olan Uranüs beklenmedik, sarsıcı, şok edici alışılmamış, kalıpların dışında yeni başlangıçlar yapmayı ifade ediyor. Kişisel haritalarınızda Boğa burcu hangi alanda ise  tutulma derecesine yakın olan Uranüs  o konularla ilgili kalıpları yıkarak  Balık'taki Mars'ın yaratıcı ruhuyla  yenilikler yapmak için cesaret verici bir etki veriyor olacak.
Tutulma yöneticisi Venüs Balık burcunda yüceldiği yerde Jüpiter ve Neptün’ün arasında sevgi ve ilahi aşkın aşkınlığı ile artistik ve sanatsal konularda ilham verici bir etkide ayrıca  duygusal anlamda yoğun ve romantizme yönelik etkiler altında olacağımızı da anlatıyor. Etrafımızdaki kişilere  karşı şefkat ve merhamet duygularıyla bütünün hayrına yapabileceğimiz şeylerle motive olacağımızı belirtiyor. Tutulmalar bizi gölgemize bakmaya zorlar ve özellikle Güneş Tutulmaları davranışlarımızı kontrol etmemizi ister. Bu, gelecekte filiz verecek  tohumlar ekmeye hazır bir başlangıç ​​​​tutulmasıdır, bu yüzden hareketlerinizin neyi hasat edeceğinizi belirlemesine izin verin zira Güneş tutulmasında ne ekersek Ay tutulmasında da onu biçeceğiz canlar. Kişisel haritalarınızda 5º ve 15º derece arasında sabit burca yerleştirilmiş bir gezegeniniz varsa, bu  tutulmayı daha fazla hissedebilirsiniz, canlar.
Boğa’daki Güneş tutulması  süresince beslenme konuları, tarımla ilgili konular , bahçe ve çevre düzenlemeleri, moda, dekorasyon, estetik, sanatsal konular, finansla ilgili konular, bankacılık, emlakçılık işleri, kadınlarla ilgili konular, sanatçılar, müzisyenler, tiyatrolar, ressamlar, oyuncular, mücevher, kozmetik bakım ürünleri ,evlilik ve çocuklarla ilgili konular da 6 ay boyunca gündemimizde olacak, Uranyen bir tutulma olduğu için tüm bu saydığımız alanlarda sıra dışı ve ani gelişen durumlar  olabilir, istemediğimiz konulardan, durumlardan , kişilerden kurtularak daha özgür hissedebiliriz.  Tutulmanın yöneticisi Venüs’ün güzel konumu tüm bahsettiğimiz konularda şans ve fırsatlar veriyor olacak, istediğimiz şeyleri aşka, sevgiyle değiştirme , yenileme zamanı. Bütünün hayrına ve sizlerin hayrına her şeyin istediğiniz gibi şekillenmesi dileği ile sevgiler.
KOÇ
Bu dönemde yeni parasal kaynaklar keşfedebilirsiniz Mars’ dan alacağınız cesaretle yeni kaynakları deneyimleyebilirsiniz. Bu tutulma; şapkanızı önünüze koyup, neyi neden yaptığınızı, hangi tavır ve tutumlarınızın size hizmet ettiğinin hangilerinin size hizmet etmediğinin farkına varma zamanın geldiğinin göstergesidir. Ani parasal gelişmelere hazırlıklı olun. Sizin ya da çevrenizdeki insanların maddi hayatlarındaki çok olumlu ve önemli gelişmeler olabilir. Uzun zamandır süre gelen maddi sorunlarınızı bu tutulma ile geride bırakabilirsiniz.
BOĞA
Hayatınızla ilgili hızlı  beklenmedik  kadersel kararlar alabilir, özgürleşme gereksinimi, yeni şeylere merak ve ilginiz artabilir. Fiziksel görünümünüz veya tarzınız İle ilgili değişiklikler yapabilirsiniz aynı zamanda özel ilişkilerinizle, ailevi konular , her türlü ilişkileriniz ve  kariyerinizle ilgili  kadersel önemli girişimler , açılımlar, işbirlikleri  söz konusu olabilir, sosyal çevrenizden veya arkadaşlarınızdan tüm bunları gerçekleştirmek için cesaret ve yardım alabilirsiniz ve tüm bu şanslı gelişmeler uzun süre hayatınızda etkili olabilir.
İKİZLER
Maddi ve manevi baskılardan kurtulabilirsiniz ve ruhsal durumunuzda olumlu gelişmeler yaşanabilir  aynı zamanda 12. ev kontrol dışında gelişen olaylarla ilişkilidir, ani ve beklenmedik şekilde ortaya çıkan olaylar  kontrolünüz dışına taşabilir. Hastaneler, hapishaneler, kapalı yerlerle ilgili konular da  söz konusu olabilir. Uranüs’ün bu geçişi, kişinin bilinçaltında sıkışıp kalmış şeyleri sarsarak ortaya çıkarabilir, uyandırabilir. Bu, bazen  gizli kalmış korku ve endişelerinizi de ifade edebilir, bazı gizli kalmış, ortaya çıkamamış yetenekleriniz açığa çıkabilir.
YENGEÇ
Hayatınızdaki yeni başlangıçlara hazır hissedeceksiniz. Üstelik bu yeni başlangıçlar uzun vadeli etkiler taşıyacak. Yeniay’ın etkilerini sosyal çevre , arkadaşlar , hayattaki umutlarınız, hayalleriniz , kariyerden gelecek beklentilerinizle ilgili beklenmedik gelişmelerle  yaşayabilirsiniz. Hayatınızın  bundan sonraki kısmında aynı ideali paylaştığınız kişilere daha fazla ağırlık verebilir, bundan sonrasındaki hedeflerinize çok da uymayan kişilerle ilişkilerinizi değiştirebilir, uzun yıllardır gelen arkadaşlıklarınız  son bulabilir çünkü artık idealleriniz ve hayattan beklentileriniz farklılaşmaya başlar. Bu süreçte yurt dışı ile ilgili , ticaret, seyahatler yoluyla tanışacağınız kişiler, yabancılar gelecekle ilgili hayallerinizi gerçekleştirmek için size cesaret verebilir.
ASLAN
Bu süreçte; hayatınızın işini kurabilir ve özellikle işiniz, mesleğiniz ve kariyerinizle ilgili konularda sonunda ne aradığınızı, aslında ne istediğinizi keşfedebilirsiniz. Bu dönemde yeni parasal kaynaklar keşfedebilirsiniz, Mars’ dan alacağınız cesaretle yeni kaynakları ya da yeni kariyer ya da iş konuları  deneyimleyebilirsiniz.  Bu tutulma; şapkanızı önünüze koyup, neyi neden yaptığınızı, hangi tavır ve tutumlarınızın size hizmet ettiğinin hangilerinin size hizmet etmediğinin farkına varma zamanın geldiğinin göstergesidir. Sizin ya da çevrenizdeki insanların maddi hayatlarındaki çok olumlu ve önemli gelişmeler olabilir. Uzun zamandır süre gelen iş ve mesleğinizle ilgili sorunlarınızı ya da maddi sorunlarınızı bu tutulma ile geride bırakabilirsiniz.
BAŞAK
Hayata bakışınızın  yenilenmesi, yabancılarla yapılan işler, uzak yerlere veya yurt dışına yapılan seyahatler, medya, tanıtım, pazarlama, uluslar arası ticaret konularında kazanç getiren fayda sağlayan kadersel  işbirlikleri söz konusu olabilir. Tutulmalar 6 ay öncesi veya 6 ay sonrası etkili olduklarından belki de bazılarınız bu etkileri hissetmeye başladılar tüm bu saydığımız konularla  ilgili önemli girişimler , açılımlar söz konusu olabilir. Yeni düşüncelere açık olunan, seyahatler den, yabancı kültürden kişilerden, internet üzerinden yapılan ve geniş alana yayılan işlerden, bilimsel konulardan ve teknolojiden istifade edilebilecek şanslı bir süreçte olabilirsiniz.
TERAZİ
Ortaklıklardan gelen kazançlar, alacak verecek konularında, gelirlerinizle giderlerinizde ne durumda olduğunuzu durup düşünerek; kendi ihtiyaçlarınızın gerçekte neler olduğunun, doğru yerlere para harcayıp harcamadığınızın, ihtiyaçlarınızı ve bunları nasıl güvenle karşılayacağınızın farkına varma ve bu konularda adımlar atma zamanı! Ani parasal değişimlere hazırlıklı olun. Sizin ya da yakın arkadaşlarınızın, ortaklarınızın , maddi hayatlarındaki çok olumlu ve önemli gelişmeler olabilir. Uzun zamandır süre gelen maddi sorunlarınız varsa bu tutulma ile istediğiniz krediyi ya da mirası alarak bu sorunları çözebilirsiniz.
AKREP
Her türlü ilişkilerle ilgili  kendinizi  hayatınızda yeni başlangıçlara hazır hissedeceksiniz. Üstelik bu yeni başlangıçlar uzun vadeli etkiler taşıyacak. Bazılarınız bu dönemde kadersel ortaklık kurabilir, bazılarınız taşınabilir, bazılarınız evlenebilir. Tüm bu konularda beklenmedik sürpriz gelişmeler olabilir, ailenizden destekler gelebilir. Bu tutulma; şapkanızı önünüze koyup, neyi neden yaptığınızı, hangi tavır ve tutumlarınızın size hizmet ettiğinin hangilerinin size hizmet etmediğinin farkına varma zamanın geldiğinin de göstergesidir.
YAY
Hayatınızın işini kurabilir ve sonunda işinizle ve mesleğinizle ilgili ne aradığınızı, aslında ne istediğinizi keşfedebilirsiniz. Bu dönemde yeni parasal kaynaklar keşfedebilirsiniz Mars’ dan alacağınız cesaretle yeni kaynakları deneyimleyebilirsiniz. Bu tutulma; sağlığınız ve işiniz gücünüz, ekip arkadaşlarınız, sizin için çalışanlarınız, evcil hayvanlarınız ve günlük rutinleriniz hakkında şapkanızı önünüze koyup, neyi neden yaptığınızı, hangi tavır ve tutumlarınızın size hizmet ettiğinin hangilerinin size hizmet etmediğinin farkına varma zamanın geldiğinin göstergesidir.
OĞLAK
Hayattan keyif alacağınız şeylerle ilgili yeni bir takım başlangıçlar yapabilirsiniz, çocukları olanların çocuklarıyla ilgili bir takım başlangıçları olabilir, bazılarınız yeni bir hobiye veya spora başlayabilir. Bazılarınızın  kadersel bir aşk ilişkisi başlayabilir. Hayattan keyif almak için neler yapıp yapmayacağınızı düşünme bir takım farklı hobiler denemek için harekete geçme zamanı, ya da sıra dışı farklı bir spora başlama! Hayattan keyif almak için keyfinizi kaçıran şeyleri eleme ve keyif verecek aktiviteler için adım atma zamanı olabilir.
KOVA
Ailevi sorunlarınıza ve parasal sorunlarınıza çözümler üretebilir ve tüm bu konularda sonunda ne aradığınızı, aslında ne istediğinizi keşfedebilirsiniz. Tutulmayı takip eden 3 ila 6 ay içerisinde, özellikle ailevi konularda veya eviniz, yaşadığınız yer, topraklarınız veya gayrimenkullerinizle ilgili konularda durup düşünerek; kendi ihtiyaçlarınızın gerçekte neler olduğunu ve bunları nasıl güvenle karşılayacağınızın farkına varma ve bu konularda adımlar atma zamanı! Ani parasal gelişmelere ailece hazırlıklı olmalısınız. Sizin ya da ailenizin, ebeveynlerinizin maddi hayatlarındaki çok olumlu ve önemli gelişmeler olabilir. Uzun zamandır süre gelen maddi sorunlarınızı veya ailevi sorunlarınızı bu tutulma ile geride bırakabilirsiniz.
BALIK
Boğa’daki tutulma ile yakın çevre, kısa seyahatler, eğitim, iletişim, kardeşler, komşular ve akrabalar, ticari konularda   hayatınızda yeni başlangıçlara hazır hissedeceksiniz. Üstelik bu yeni başlangıçlar uzun vadeli etkiler taşıyacak.  Yakın çevre, kardeşler ve akrabalarla ilgili beklenmedik olaylar gündeminizde olabilir, onların da hayatında, kariyerlerinde hızlı ve beklenmedik durumlar ortaya çıkabilir. Düşüncelerinizde bir takım aydınlanmalar olabilir , yeni ve sıra dışı bir eğitim almaya veya bir seminere katılmaya karar verebilirsiniz.