• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2022

NİSAN 2022


NİSAN 2022

29  NİSAN – 8 EKİM 2022 YERALTININ TANRISI PLÜTON GERİ HAREKETTE
Yeraltının , gizemli güçlerin tanrısı Plüton geri giderken bize hissettirdiği etkileri daha ziyade  içe dönük , psikolojik ve duygusaldır. Plüton kendimize zarar veren davranışları ,  inanç sistemlerimizi kontrol etmemiz ve ele almamız için adeta bize meydan okuyucu bir enerji verir. Plüton’un gerileme sürecinde  bu zorlayıcı davranışları, inanç kalıplarımızı, kontrol etme mekanizmamızı veya bağımlılıklarımızı  çözmeye daha fazla meyilli olabiliriz.

Bu 5 aylık süreçte korkularımızla yüzleşip , değişip dönüşeceğiz, psikolojik olarak derinlere dalıp bilinçaltımızdaki her bir endişe ve korku ile hesaplaşacağız. Plüton yavaş hareket eden bir gezegen olduğu için etkilerini hayatımızda çok yavaş hissedeceğiz. Yaşamlarımızda  neler olup bittiğinin farkına varıp , gereken değişimleri yapmak için yolumuza taş koyan her şeyi ayıklayarak devam edeceğiz, kendi hatalarımıza daha açık bir şekilde maruz kaldığımızı ve bizi geride tutan davranışları ortadan kaldırma veya yok etme fırsatı verildiğini de fark edeceğiz.
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR
Plüton gerilemesini 10. evde kariyerinizi ve sosyal statünüzü anlatan evde yaşayacağınız için özellikle kariyer, iş alanınızda göstermek istemediğiniz yüzünüzün görünür olabileceğini, kendi kendinizi sabote edebileceğinizi ve geri dönülmez değişikliklere maruz kalabilme ihtimalinizin yüksek olabileceği bilgisi ile kişisel farkındalığınızı arttırarak bu süreci kendi gölge yanınızı tedavi etmek için kullanabilirsiniz.
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR
Plüton gerilemesini 9. evde yaşayacaksınız 5 aylık süreçte geniş felsefe ve inançlarla ,istediğiniz kişi olma yolunda zihniniz genişleyebilir ve  gerileme sırasında, bir inanç krizi yaşayabilir veya haksız yere yargılandığınızı hissedebilirsiniz. Plüton gerileme dönemini, artık sizin iyiliğinize hizmet etmeyen hayat görüşlerinizi,  veya yakın ilişkilerinizi hayatınızdan çıkarmak için kullanabilirsiniz.
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER
Plüton gerilemesini 8. evde başkalarından olan gelirlerinizi ve tüm ödemelerinizi, miras konularını anlatan evde yaşayacağınız için özellikle parasal konularda kendi kendinizi sabote edebileceğiniz ve parasal konularda geri dönülmez değişikliklere maruz kalabilirsiniz. Beklenmedik ödemeler sizi zorlayabilir, iflas enerjisini de aktif olabileceğinden, parasal konularda son derece dikkat etmelisiniz.
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER
Bu gerileme sırasında, kendi hatalarınıza daha açık bir şekilde maruz kaldığınızı ve sizi geride tutan davranışları ortadan kaldırma veya yok etme fırsatı verildiğini fark edebilirsiniz.Plüton gerilemesini 7. evde yaşayacaksınız 5 aylık süreçte ,ortaklıklarınızı , evlilik  hayatınızı , yakın arkadaşlarınızı zedeleyebilecek kendi davranış ve tutumlarınızla yüzleşme şansınız olabilir ve bu konularla ilgili değişim  dönüşüm kapıda.
ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR
Plüton’un 6. evinizde geri harekete geçmesiyle özellikle İş alanınızla, iş ve ekip arkadaşlarınızla ilgili konularda, günlük rutinlerinizle ilgili konularda kendi kendinizi sabote edebileceğiniz, sinirsel gerginlikler yaşayabileceğiniz ve bu konularda geri dönülmez değişikliklere maruz kalabileceğiniz bir sürece girmiş olacaksınız. Beklenmedik iş kayıpları ya da ekip arkadaşlarınızın hayatlarında kayıplar ve ya iş arkadaşlarınızın işi bırakmaları söz konusu olabilir. Sağlığınızla ilgili konulara son derece dikkat etmeniz gereken  5 aylık bir süreç  geçirebilirsiniz..
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR
Bu gerileme sırasında, kendi hatalarınıza daha açık bir şekilde maruz kaldığınızı ve sizi geride tutan davranışları ortadan kaldırma veya yok etme fırsatı verildiğini fark edebilirsiniz.Plüton gerilemesini 5. evde yaşayacaksınız 5 aylık süreçte çocuklar, aşk hayatınız , hayattan keyif alma tarzınız, spekülatif konularla ilgili bir takım sizi geride tutan şeyleri ayıklama sürecinde olabilirsiniz.
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER
Plüton’un 4. evinizde geri harekete geçmesiyle özellikle ailevi konularda, ebeveynlerinizle ilgili konularda, evinizle ve yaşadığınız yerle  ilgili konularda kendi kendinizi sabote edebileceğiniz, sinirsel gerginlikler yaşayabileceğiniz ve bu konularda geri dönülmez değişikliklere maruz kalabileceğiniz bir sürece girmiş olacaksınız. Ebeveynlerinizin sağlığı ile ilgili konularda beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir, onların sağlıklarına özen gösterilmesi gereken bir süreç.
AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER
Plüton gerilemesini 3. evde yaşayacaksınız 5 aylık süreçte yakın çevre , kardeşler, ticari konularda, sürekli olarak yanlış anlaşılır veya sözleriniz çarpıtılırsa, kendi davranışınızın tüm bunlara ne kadar katkıda bulunan bir faktör olduğunu kendinize sorun. Çevrenizdeki dünyayla etkileşimlerinizde bir tutum değişikliğine ihtiyacınız olabilir. Daha büyük bir alçakgönüllülükle değişmeye başlayabilirsiniz.
YAY VE YÜKSELEN YAYLAR
Plüton gerilediğinde, gölge benliğimizle mücadele etmemiz için bir fırsat doğar. Bu gerilemeyi 2.evinizde parasal konularda yaşayacaksınız,  maddi konularla ilgili kendi hatalarınıza daha açık bir şekilde fark edebilir   ve sizi para kazanmak konusunda geride tutan davranışları ortadan kaldırma veya yok etme fırsatı verildiğini bu konulara ilgili değişim yapabileceğinizi fark edebilirsiniz.
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR
Bu gerilemeyi yükselen burcunuzda yaşayacaksınız bu süreçte , kendi hatalarınıza daha açık bir şekilde maruz kaldığınızı ve sizi geride tutan davranışları ortadan kaldırma veya yok etme fırsatı verildiğini fark edebilirsiniz. Hayatınızda, düşüncelerinizde, kararlarınızda büyük yaşam dönüşümleri için olasılıklar olabilir  bu yüzden  olmak istediğini kişi olabilirsiniz, sadece bu işi yapmak için irade gücünüzü ve odağınızı kullanmanız gerekiyor.
KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR
Plüton'un geriye dönük hareketini 12.evinizde yaşayacak ve  gölge benliğinizle , bilinçaltı korkularınızla mücadele etme fırsatı yaşayacaksınız. Bu gerileme sırasında, kendinizle yüzleşerek daha derin anlamlar için araştırmalar yapıp kendinizi , sizi geride tutan korkularınız ve endişelerinizle yüzleşerek değişip dönüşebilirsiniz.
BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR
Bu gerileme 11.evinizde gerçekleşecek, bu süreçte   sosyal motivasyonlarınız ön plana çıkıyor. Sosyal çevre ve arkadaşlarınız arasında  manipülasyon yapan , sizi geride tutan  tüm arkadaşlıklarınız ve sosyal çevreniz hakkında yeniden düşünecek ve bu içinde bulunduğunuz ortamlar ve arkadaşlıklarınızla ilgili değişim ve dönüşümlere maruz kalabilirsiniz.