• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

OCAK 2020

OCAK 2020


OCAK 2020

2 OCAK 2019 PERŞEMBE GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR

Günaydınlar, sabah erken saatlerde 07:00 ‘da Ay Koç burcuna giriş yapıyor; sabırsız, aceleci, hırslı ve girişimcilik ruhumuzun ortaya çıkabileceği zamanlar. Bu 2,5 günlük süreçte Koç başı ve gözleri de temsil ettiği için migreni olanların tetiklenme yaşayabileceği zamanlar ayrıca bu günlerde gözlerimizi de fazla yormasak iyi olur canlar. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;

05:55-19: 41 arasında Merkür ve Jüpiter kavuşuyor olacaklar bu kavuşumun etkisi yarın da devam edecek. Haritalarınızda Oğlak burcunun olduğu alanda olacak bu kavuşum hangi yaşam alanınızda ise o konularla ilgili  anlam arayışı, geniş düşünme, iyi fikirler, cömert ve girişkenlik getirebilir. Bu enerji yeni bir derse ,kursa ,yabancı dil öğrenmeye  başlamak ve sınavlara hazırlanmak  için ideal zaman olduğunu anlatıyor. Ayrıca Jüpiter yabancı kültürleri ve yurtdışı seyahatlerini Merkür ticareti de anlattığı için yolculuklar ve tatiller rezerve edilebilir, uluslararası  ticaret konuları ile ilgili girişimde  bulunabilirsiniz. Yapacağınız önemli bir konuşma veya yazışma varsa bu süreci kullanabilirsiniz. Heyecanınız ve olumlu düşünmeniz, zihninize koyduğunuz neredeyse her şeyin başarılı olacağı anlamına gelir. Bu arada  aklınıza bir çok fikir gelebilir, bu yüzden onları yazın ,gelecek için planlarınızı da yazmayı unutmayın ! Olumlu enerjiniz sayesinde arkadaşlarınızla sohbet etmek ve yeni arkadaşlar edinmek de bu süreçte daha kolay olacaktır.
 19:11- 23:51 arasında ise Ay  Merkür ve Jüpiter kavuşumuna  gergin bir açı oluşturacak, bu süreçte düşünceler ve duygular arasında bir sürtüşme söz konusudur bu yüzden iletişimde sıkıntılar olabilir özellikle kadın figürlerinden kırıcı, iğneleyici konuşmalar gelebilir, Ayrıca bu sürtüşmenin içinde Jüpiter de olduğu için duygusal aşırılık söz konusu olabileceğinden  bu saatlerde acele kararlar verilmemesinde  fayda vardır. Sevgiler.