• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ocak 2020

ocak 2020


ocak 2020

4 Ocak 2020 Cumartesi Gökyüzünden Mesajınız Var

Günaydınlar, güne Ay koç burcu ile başlıyoruz, Ay artık son derecelerinde, günün mesajlarına bakacak olursak ;
Ay sabah saatlerinde Plüton ve Satürn ikilisine  kare açı yapacak,   duygusal anlamda karamsarlık, yalnızlık, sevilmeme, ilgi görmeme gibi düşünceler yoğunlaşabilir . Duygular sert bir biçimde start alabilir, iyi olmayacak ani çıkışlar yapmanız çok mümkündür. Duygusal güç mücadelesine girilebilir ama , kontrollü davranmak en iyisi arkadaşlar.
04:18  Ay boşlukta ,  gün genelinde Ay boşlukta olacağı için herhangi bir konuda  yeni bir girişim yapmamak gerekiyor, yarım kalan işleri bitirmek için bir hayli zamanımız var aslında iyi değerlendirelim canlar.

19:15 Ay Boğa burcuna geçiş yapacak, Ay yüceldiği bir burçta bu yüzden çok rahat ettiği bir konumda. Ay Boğa enerjisi ile 2.5 gün boyunca ağırkanlı, temkinli, hedefe odaklı bir enerjimiz olur. Fazla hareket etmeyi sevmeyiz, daha keyfimize düşkün bir modda olabiliriz. Ay Boğa günleri boğaz ağrıları olabilir, bademcikler, ses tellerinde sıkıntılar olabilir, üşütmemeye dikkat etmek gerekir.

22:32 Ay ve Uranüs kavuşumu ile daha çok düşüncesizce hareket edebilir, sabırsız olursunuz, ruh haliniz o kadar çabuk değişir ki, bundan kendiniz bile rahatsız olursunuz. Bir işe, bir konuya konsantre olmak hemen hemen imkansızdır. Bu zamanda yapılacak en iyi şey, problemlere yeni çözüm yolları ile yaklaşmak ve çabuk bir şekilde değişik bakış açıları üretebilmektir. Sevgiler

Ay Boğa günleri yapılabilecek şeyler; hobileriniz ile ilgilenebilir, doğa yürüyüşleri yapabilir, bütçenizi planlayabilir, parasal işlerinizi halledebilirsiniz. Bugünler söz, nişan , evlilik için idealdir.