• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

OCAK 2020

OCAK 2020


OCAK 2020

5 Ocak 2020 Pazar Gökyüzünden Mesajınız var

İyi Pazarlar güne Ay Boğa keyfi ile başlıyoruz, şöyle güzel bir kahvaltı sofrası ve ailecek kahvaltı yapmak pek keyifli olur tam Boğa temasına uygun, gelsin börekler, çörekler damak tadımız önemli ayrıca kendimizi güvende ve mutlu keyifli hissetmek de önemli olacak.
08:20-12:19 arası Ay ve Jüpiter arasında uyumlu bir enerji var, özgüvenimiz tam ve optimistik duygular içinde olacağımız zamanlar. Bu uyumlu enerji toprak burçlarından geldiği için de gereksinim duyduğumuz yardımı hayatımızdaki bir kadın figüründen alabilir, somut şeyler elde etmek isteyebiliriz.
16:03- 20:31 Ay ve Merkür uyumlu enerjisi duygularla mantık arasındaki dengeye işaret eder. Kendinizi  anlama ve ruhsal dengenizi oluşturabilme potansiyeli verir ve başkalarına yardım etmeye istekli olursunuz. .Aile ve geçmişle ile ilgili konular kolaylıkla gündeme gelir. Sevgiyi söyleme veya sevildiğini bilme ihtiyacı artar. Duygulardaki derinliği sözlere taşıyabilmek zevk verir
22:30 Ay ve Güneş uyumlu  enerjisi ile ilişkilerimizde sağlam ve güvenli adımlar atabileceğimiz zamanlar. Kendimizi çok rahat ve huzurlu hissedebiliriz ve bu ruh hali içinde her konuda samimi rahat ve olumlu düşünmek mümkün olacağı için, bu süreçte işler yolunda gidebilir, çünkü  olumlu enerjiler yayılmaktadır.
Canlar, okuduğunuz üzere bugün hep olumlu  enerjiler söz konusu bugün uzun süredir yapmak isteyip yapamadığınız şeyleri yapabilirsiniz, her zaman gökyüzü bu kadar olumlu enerjiler yaymıyor, çok güzel bir Pazar günü olsun, her isteğiniz gerçeğe dönüşsün,sevgiler.