• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

OCAK 2021

OCAK 2021


OCAK 2021

02 01 2020 CUMARTESİ GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay Aslan günündeyiz yaşam gücümüz tavan yapıyor ve coşkulu bir atmosfer söz konusu. Neşeli ve kendimize güvenimizin tam olduğu bir gündeyiz, evde hobilerimizle ilgilenebilir, yaratıcılığımızı ortaya çıkaracak sanatsal çalışmalar yapabiliriz. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
08:12-11:47 Ay  kadersel temaları anlatan Güney Ay Düğümü ve Kuzey Ay Düğümüne  uyumlu enerji içinde  hayal gücü geliştirilir ve zihin, doğru psişik hassasiyetler ve güvenilir izlenimlerle istikrarlı ve güçlü ,duygularınız ve yaşam yolunuz arasında bir uyum vardır, bu nedenle duygusal ve hayal gücünüzle ne kadar çok temas halinde olursanız, bir birey olarak o kadar çok büyüyebilirsiniz.
12:25- 16:22 Ay ve Venüs arasındaki uyumlu enerji hayatımızdaki kadın figürlerinden destek alabileceğimizi  anlatıyor, özellikle de eğitim , yurt dışı, yabancılarla yapılan işler, hukuki konularda ,gitmek istediğimiz yönle  ilgili güzel fırsatlar söz konusu olabilir. Finansal  konularda da destekler olabilir. Ayrıca gözler güzeli ve güzellikleri arar evinizi güzelleştirmek isteyebilir ufak tefek değişiklikler yapabilirsiniz. Sosyal medyadan arkadaşlarınızla sohbetler edebilirsiniz. Kendinize kişisel bakım yapmak için de ideal saatlerdir, değerlendirin, canlar.
23:09 Ay Mars uyumlu enerjisi ile gece saatlerinde daha enerjik olabiliriz, cesaret edemediğimiz şeyleri yapmak için de güzel bir enerji söz konusudur. Bu güzel günü iyi değerlendirmeniz dileği ile sevgiler.