• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

OCAK 2021

OCAK 2021


OCAK 2021

 ATEŞ GEZEGENİ MARS  TOPRAĞIN KUCAĞINDA  BOĞA BURCUNDA 7.01. - 3. 03.2021
Astrolojik olarak Mars'ın Boğa burcunda olması  rahat olmadığını  anlatır. Neden? Mars "git" gezegenidir ve Boğa "yavaşla" nın burcudur. Ancak bu, bu ikisinin birlikte çalışamayacağı anlamına gelmez. Boğa burcundaki  Mars'ta başarının anahtarı, yeni bir yön bulmadan önce sağlam köklere sahip olmaktır. Boğa burcundaki Mars’ın ayakları yere değdiğinde, ne kadar ileri gidebileceğimizin bir sınırı yok gibidir.
Mars aksiyonla , Boğa  ise değerlerimizle ilgili olduğu için,  ifade edecekleri şeyler ya da  yaptığımız şeyler  ihtiyaçlarımızla uyumlu olmalı. Bu burçtayken Mars'ı hareket ettirmek çok zaman alır, ancak doğru kapı açıldığında güç ve dayanıklılık vardır. Bu, yakın zamanda başladığımız şeylere bakmanın ve bunu gerçekleştirmek için Boğa'daki Mars'ın inatçı hırsını kullanmanın zamanıdır.
Savaşçı Mars gezegeni, inisiyatif almak ve eyleme geçmekle ilgilidir. Sert başlı Boğa, işi sakinleştirmek ve işleri kendi hızına göre yapmak ister. Dolayısıyla Boğa burcundaki Mars, yeni projeleri hayata geçirmenin daha zor olduğu bir dönem olabilir. Bununla birlikte, bu geçiş sırasında  planlarımızı hayata geçirmeyi  zor da olsa başarabilirsek  Boğa burcunun dayanıklı doğasının etkisi ile daha sağlam ve ayakları yere basan , elle tutulur gözle  görülür bir başarı söz konusu olabilir. Mars, Venüs'ün yönettiği Boğa burcunda olduğu zamanlar  öfkemizi  doğrudan değil  de dolaylı olarak ifade etmeyi seçebiliriz.
Aynı zamanda Mars Boğa'ya girerken fiziksel enerjide elle tutulur bir düşüş yaşayabilirsiniz. Metabolizma, sindirim ve diğer fizyolojik süreçler daha yavaş ilerler. Zodyak'taki her burç vücudun bir bölümünü etkiler. Mars, alt çene ile köprücük kemiği arasındaki her şeye iltihaplanma ve yaralanma potansiyeli getirir; boyun, beyin sapı, boğaz, gırtlak,  tiroid. Boynunuzu ve boğazınızı sıcak tutmak bu süreçte çok önemli, canlar.
Boğa burcundaki Mars, her şeyi çok yavaşlatır, odağı pratik olana kaydırır ve finansal faaliyetlerimizi gelir ve giderlerimizi incelememiz için de   teşvik eder. Önümüzdeki 2 ay boyunca, 2020'nin son yarısında Mars Koç burcundayken oluşturduğunuz yeni projeler ve planlar ve fikirler şekillenmeye başlayabilir.
Önemli tarihler
13 Ocak -  Mars kare Satürn
20 Ocak - Mars Uranüs ile kavuşuyor
23 Ocak - Mars kare Jüpiter
24 Şubat -  Mars üçgen Plüton
Dikkat et! 10-20 Ocak
Satürn, Uranüs ile gergin bir kareye doğru ilerlerken gökyüzünde bir fırtına söz konusu Ocak ayının başında 17’sinde ilk karesini yapacak ve 2021'in sonuna kadar üç bölümden oluşan bir hikaye anlatacak. Sürprizler, skandallar, ayrılıklar ve Mars, 10-20 Ocak arasında bu fırtınanın içinden geçerek  sabırsızlık, sinirlilik ve inatçı tavırlarla ortalığı karıştırıyor olacak arkadaşlar ,bu yüzden beklentilerinizi iyi yönetin ve planlarınızı basit tutmaya özen gösterin.
Dikkat! 21-24 Şubat
İnisiyatif almak ve bir proje, plan veya lansmanla ilerlemek için  en iyi zaman. Mars, Plüton  ile güçlerini birleştirecek ve kapıları açacak, derin bir düşüşün önündeki engelleri kaldıracak. Dönüşüm, şifa ve bağışlama zamanı. Sevgiler.