• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

OCAK 2021

OCAK 2021


OCAK 2021

7 OCAK 2021 PERŞEMBE GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar bugün Perşembe Jüpiter günündeyiz fakat zorlu açıların olduğu bir gün hiç Jüpiter doğasına uymuyor, günün mesajlarına bakacak olursak;
00:41-04:05 Ay Plüton karesi ile baskı yaratan etkiler devrededir ve tahrik eden, mücadeleye çağıran, güç savaşına sürükleyen etkileri vardır. Bu açılar baskı, şiddet, tehdit yaratabilir. Sağlıkla ilgili yıpranma, alışık olduğumuz davranış kalıplarını değişmek zorunluluğu can sıkıcı olacaktır. Ay değişken bir burç olan Yay’da olduğu için değişim nispeten daha kolay olabilir, mizacımızın zayıf yönlerini ortaya çıkaran ve zorlayan şartlar oluşabilir. Kendimizi duygusal ve fiziksel olarak güvende hissetmek zordur .
01:26 Mars 2 aylık Boğa burcu seyahatine başlıyor. (Bununla ilgili ayrı bir post yayınlayacağız)
08:54 Ay ve Venüs uyumlu kontağı ilişkilerde destek ve uyumu anlatıyor günün en iyi açısı.
Ay  Venüs ile kontağından sonra yani 08:54 ‘ten sonra 11:53’e kadar boşlukta olacak belirsiz bir enerji söz konusu olduğu için önemli iş ve girişimlerinizi bu saatten sonra yaparsanız daha iyi olur canlar bizden hatırlatması.
11:53 Ay Akrep burcunda 2,5 gün boyunca duygusal anlamda daha derin olacağımız bu yüzden de daha fazla yıpranacağımız  , sezgilerle hareket edeceğimiz, ajan gibi çalışarak görünenin arasındaki gerçekleri arayacağımız bir süreçte olacağız. Bugünlerde boşaltım sistemi ve üreme organları ile ilgili sorunlar olabilir. İshal, kabızlık, gaz sancısı, bağırsak problemlerine dikkat !İçsel huzur için meditasyon yapmak iyi gelir.
14:12- 13:58 Ay Mars karşıtlığı Uyumsuzluk enerjisi veren, zıt duygular arasında iki uca çekiş veren ve kısa sürede önemli problemler yaratabilecek bir enerjidir. Kolaylıkla sinirlenme, alınganlık kaprisleri, duygusal heyecanlar vererek işlerin karışmasına, düzgün giden dalgaların aniden ters dönmesine ve büyüyerek kişiyi içine almasına yol açabilir.
14:12-17:36 Ay Kare Satürn duygularınız ve ilişkileriniz üzerinde kısıtlayıcı ve moral bozucu bir etkiye sahiptir. Diğer insanlarla herhangi bir şekilde bağlantı kurmanız zorlaşır.
17:27-20:53 Ay Jüpiter karesi iyimser ve iyimser hissetmek normaldir, ancak aşırı güven, istenmeyen sonuçlara yol açacaktır. Çok fazla yeme içmeye kendimizi verebiliriz aman dikkat!
21:34-23 :15 Ay Uranüs karşıtlığı beklenmeyen değişiklik evinizi ve ailenizi ve aynı zamanda yakın ilişkilerinizi etkileyebilir. Genel olarak anneniz ve kadınlar, kararsız duygu gösterimlerinizden en fazla etkilenenlerdir. Sevgiler.