• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

OCAK 2021

OCAK 2021


OCAK 2021

MERKÜR KOVA BURCUNDA   “SU TAŞIYICISININ İÇİNDE BİR  ZEKA KÜPÜ ”  08. OCAK  / 30 .OCAK .2021
Astrolojinin zeka küpü Merkür  rahat ettiği bir alanda olacak Yay burcunda zarar gördüğü yerdeki seyahati bitti ve artık Kova burcunda ve doğasının özelliklerini güçlü bir şekilde ortaya koyacak aslında Merkür ‘ün bir üst oktavı Uranüs gezegeni de Kova burcunun modern yöneticisi ve Merkür Kova’da iken;
-Bilimsel bir zihin
-Fikirlerde sabitlik
-İlerici bir bakış açısı
-Sıra dışı, farklı, orijinal şeylere ilgi
-Mantıklı
-Yenilikçi  ve özgün fikirlere , bilgiye aç ve açık olur
- Düşüncemiz daha ilerici ve objektif  bir hale gelir
-Yaratıcı düşüncenin zirvede olduğu bir zamandır
Merkür Kova burcundayken  herhangi bir konuyu açık fikirle ve derinlemesine düşüneceğiz.  Kova’da ki bu enerjiyi kullanarak (Satürn ve Jüpiter de Kova burcunda) geriye dönüp bu yıl hayatımızı nasıl yaşamak istediğimize bir bakmak isteyebilir yeni bir strateji geliştirebiliriz. Aklımızda bir  kariyer planı varsa bu yerleşim kariyerimizi  yeniden düşünmemize yardımcı olabilir , daha yenilikçi bir  tarzda tekrar aklımızda şekillenebilir.  
Merkür'ün Kova'ya girince Boğa burcundaki  Mars ve Uranüs'e kare açı yapacak  ve Kova'da Satürn ve Jüpiter ile kavuşacak hem de bir hafta içinde. Bu etki sinirsel gerginlik, acele kararlar ve düşünmeden verilen kararları içerebilir.  Üstlerimizle  veya çalışma arkadaşlarımızla agresif konuşmalar, tartışmalar getirebilir bu yüzden sakin kalmaya çalışın canlar, daha sonra pişman olabileceğiniz bir şey söylemeyin veya yapmayın.
Kova, teknoloji, inovasyon ve isyan gezegeni Uranüs tarafından yönetildiği için aynı zamanda  , fikirlerinizi, bakış açılarınızı, yaklaşımlarınızı  genişletebilir ve kendi kişisel haritalarınızda Kova burcu hangi alanda ise o konulara  odaklanabilir ve bu konularla ilgili daha orijinal , sıra dışı farklı yönler bulabilirsiniz, sezgileriniz de size bu konularla ilgili yardımcı olacaktır.  
Eğer büyük kariyer hedefleriniz için adım atmak ister veya değişiklik yapma gereksinimi yapmak isterseniz  14 Ocak ile 26 Ocak arasındaki günleri kullanabilirsiniz çünkü Merkür 30 Ocak'tan 20 Şubat'a kadar geri harekette olacak  28 Şubat ile 14 Mart arasındaki günler de güvenlidir, en şanslı gün Merkür'ün  astrolojinin ballı gezegeni Jüpiter'le buluşacağı 4 Mart ‘tır aklınızda olsun, sevgiler.