• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

OCAK 2021

OCAK 2021


OCAK 2021

VENÜS OĞLAK BURCUNDA “ İLİŞKİLERE CİDDİ BİR HAVA GELİYOR  “8 OCAK  -31 OCAK 2021
Bu akşam 18:40’ta  Venüs'ün Yay burcundan geçen tutkulu ateşi ,Oğlak burcunun ciddi ve sorumluluk isteyen toprağına düşüyor.  Yay burcunda duyduğu tüm abartılı sözler  şimdi istikrar ve bağlılık arıyor. Partneriniz varsa, bu transit sizi bu  kişiyle gerçekten bir gelecek görüp görmediğinizi sorgulamanıza neden olabilir. Oğlak burcu zamanı yöneten gezegen Satürn tarafından yönetildiği için, bu süreçte zamanı nasıl harcadığımızın  farkında olacağız ve eğer ilişkilerinizde  zamanınız boşa harcanıyorsa veya hak ettiğinizi bildiğiniz şekilde saygı görmüyorsanız, Oğlak burcundaki Venüs bu farkındalığı size gösterecek ve vurgulayacaktır. Fakat kararlı çiftler, bir araya gelmek, evlenmek veya bir aile kurmak gibi bir sonraki adımı atmaya başlayabilirler. Her türlü ilişkiler ve ortaklıklarımızın temellerinin niteliği bu geçişte  inceleniyor ve yapılar sallantılıysa, o zaman bu geçiş gerçekleri ortaya çıkaracak canlar hem de  hazır olsanız da olmasanız da bu yüzden aklınızda olsun.
Bu geçiş sırasında ilişkilerimizin niteliğini  incelerken, Oğlak burcundaki Venüs, geleceği hesaba katan   para alışkanlıkları hakkında ne tür bir yol  benimseyebileceğimizi düşünmek için de mükemmel bir zaman sunuyor . Sağlam ve güvenli bir finansal gelecek için adımlar atmak bu geçişten  yararlanmanın bir yolu olabilir. Eğer olmuyorsa, gereksiz harcamaları azaltmakta fayda vardır.
Venüs Oğlak burcuna geçer geçmez Mars ve Uranüs ile  uyumlu bir açı yapacak. Mars ile olan uyumlu açısında aşkta tutkulu tavırlar söz konusu olabilir. Samimi arkadaşlıklar gündemde olabilir. Sanatsal konularda harekete geçilebilir, bu süreçte dans, müzik, resim, heykel, seramik gibi konularda harekete geçilebilir bu konularla ilgili inisiyatif almak isteyebilirsiniz. Ayrıca Venüs parayı da anlattığı için finansal konularda da harekete geçirici bir etki verebilir. Uranüs ile yapacağı uyumlu açı ise her türlü ortaklıklar , ilişkiler ve finansal kaynaklarla   ilgili hoş sürprizler getirebilir. Sanatsal konularda daha orijinal ve sıra dışı fikirlerimiz olabilir. Her türlü ilişkilerimizde daha özgür olmak isteği olabilir. Daha bireysel, daha flörtçü (Venüs Oğlak’ta olmasına rağmen) olabiliriz. Sevgiler.