• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

OCAK 2021

OCAK 2021


OCAK 2021

10 01 2021 PAZAR GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Herkese iyi Pazarlar, günaydınlar güne Ay Yay teması ile başlıyoruz, iyimser maceracı, neşeliyiz. Sosyal medyayı kullanarak sosyalleşebilir, spor veya yoga  yaparak gününüzü değerlendirebilirsiniz.  Yay değişken bir burç olduğu için bu günlerde kesin karar vermek pek uygun değildir. Ayrıca bugünlerde patavatsızlık yapıp potlar kırabiliriz , dikkatli konuşalım, canlar. Yurt dışı işleri, eğitimler gibi konulara başlamak için  de ideal zamanlardır. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
06:17 Merkür Satürn kavuşumu,  düşünme şeklimizi  daha eleştirel hale getirir,  depresyona  girebilir veya iletişim kurmaktan rahatsız olabiliriz. Sert veya eleştirel sözler, soğukluk, izolasyon veya reddedilme duygusu ilişki sorunlarına yol açabilir. Bu geçişle baş etmenin anahtarı, olumlu düşünmek ve  rutin görevlere daha fazla vakit ayırmaktır. Kendinizi meşgul etmek, melankoli eğilimini ortadan kaldıracaktır. Aslında bu etki , sürekli konsantrasyon, sabır ve sağlam yargı gerektiren şeyler için iyi bir zamandır. İş anlaşmaları ve evrak işleri için de ,özellikle otorite figürleri ile ilişkilere dikkat etmek gerek . Ayrıca yazma, konuşma veya raporlama gibi  yeni bir projenin başlangıcını yapabiliriz.
21:29 Ay ve Neptün arasındaki kare açı ile neyin gerçek neyin gerçek olmadığını sorgulayabiliriz bu yüzden çok  önemli kararlar vermekten kaçınmalıyız. Zihinler bulanık olur aldatılmaya meyilli oluruz. Bu zamanda , hikaye yazmayı, resim yapmayı, şarkı söylemeyi veya film izlemeyi deneyin. Hayal gücünüzü tatmin etmek için  yaratıcı herhangi bir şeyde  yapabilirsiniz. Sevgiler.